Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Svetlá stolica

cherry

Pred 2 tyzdnami som zacala mat bolesti…Zacalo to tlakom pod pupkom potom tlakom ako koncia rebra… najprv na pravej strane… o 2 dni som uz ten tlak mala aj na lavej strane a potom sa pridruzilo aj pichanie na pravej strane po jedle… a teraz to prechadza az do chrbta dole…. mam obcas hnacku a a niekedy zapchu. V stolici vidim vsetko, co som cez den zjedla a okrem toho zapacha. Ale aj tak je to divne, lebo aj po jedle mam stale pocit, ze som hladna. Bola som s tym u Dr. … ten mi dal najprv Buscopan, ten som brala 5 dni… krvne testy a moč mam v normale. Teraz mi dal OMEPRAZOLE. Ale ja mam pocit, ze Omeprazole znižuje množstvo kyseliny v žaludku. Ja som v zivote zahu nemala… skor by som povedala, ze mam nizke mnozstvo kyselin v zaludku. Od kedy uzivam Omeprazole gastro-resistant mam zase prilis svetlu stolicu, mazalavu zapachavu s kuskami potravy.Co sa stane ak su moje domnienky spravne a ja nadalej budem brat Omeprazole ako mi pan Dr. v UK nakazal?

andy 33

Ahojte chcem sa opýtať.Mám hnačku a svetlú stolicu už vyšše troch týždňov.Všetky výsledky vraj boli dobré. Moč o.k.Krvný obraz o.k.cholesterol o.k. trošku zvýššená hodnota pankreasu,ale lekárka mi povedala,že to nie je nič hrozné.Ale čo zjem to výjde a niekedy mám aj neznesiteľné krče.A najhoršie je to,že tým pádom aj chudnem.Vie mi niekto poradiť,čo to asi môže byť.Dík Andy

Zuzaaana

robertina - mam ten isty problem co Ty co Ti nakoniec zistili??? ja som zatial len googlila a ciastocky ako mak vraj je natrávená krv z horneho traviaceho traktu :((( tak som dost na nervy z toho

daniela 35

viem, čo by mohol byť tvoj problém...
skús vyšetrenie na celiakiu, to je 1 z príznakov svetlá stolica, čo pláva, mastnejšia, kyslejšieho zápachu.viem to, lebo sa vyskytuje u nás v rodine

bambussa

tak o tom som ani ja nepocula, ale mal by ti odobrat vzorku a urobit rozbor.. skus stranku www.gastroenterolog.com, a opytaj sa ho v poradni. mozno ti bude vediet poradit

robertína

Ja by som prosila o radu mám iný problém. Niekedy mám v stolici také drobné čierne tvrde drobne kúsky ako väčší mak vtedy sa mi zhorší zdravotný stav.Neviem z čoho sa to tvorí stravu mám stále bežnú rovnakú.Niekedy je tých častičiek možno aj 10% z celkového množstva stolice.Lekár povedal, že ešte také nepočul. Ďakujem za radu

...

Zavisi aj od toho co jedavas. Ak jes napriklad vela ryze, tak budes mat sracku svetlu. Ked zjes cviklu tak bude cervenucka a ked vypijes tak bude hneda, teda brown.

bambussa

to ja mam svetlu stolicu uz niekolko tyzdnov alebo mesiacov.. a trosku sfarbenu do zlta..
mediytm som bola na odbere krvi robili mi vraj vsetky preventivne vysetrenia a vysledky boli v norme, vraj.. tak neviem

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Svetlá stolica - Fórum - ZDRAVIE.sk