make-up alverde

Príspevok v téme: make-up alverde
mirka1111

dnes som videla v drogérii make-up značky alverde, kto ho mal nech prosím napíše či je to dobrý make-up. je to asi nejaká novinka lebo alverde predtým nebola dekoratívna kozmetika. tak píšte lebo neviem či si ho mám kúpiť, je dosť lacný myslím že len nejakých 119 korún tak neviem či može byť dobrý.

zoeee

aj ja mam tonovaci krem alverde a som s nim spokojna, je pravda ze je dost hutny,preto si davam pod to krem, a pouzivam ho namiesto makeupu, ani puder uz nepotrebujem

Faithka

Kúpila som si ALVERDE TEKUTÝ KRÉMOVÝ MAKE-UP... to bude asi zrejme ten o ktorom hovoríte, že je dobrý, nie? Zatiaľ ho nemám vyskúšaný, ale mám veľmi suchú pleť, tak dúfam, že mi urobí dobre, aj keď tomu veľmi neverím.

melon

Ja som si dnes kupila tonovaci krem. Dala som si ho pred par hodinami,ale nejako sa mi nepaci ta konzistencia. Je velmi husty, myslela som, ze bude skor gelovy. Mala som si najprv nieco precitat a potom kupovat.

Ktory to vlastne tak vychvalujete?

cajik

Aj ja ho mam, ale ja mam nejaky iny, tusim sa vola creme make up, a je SUPER, tak jemne kryje, vyzera velmi prirodzene, aj sa menej lesknem potom

1ANGIE

JA SOM SI KUPILA ALVERDE MAKE-UP LIQUID 020 HONIG - GOLD A JE UPLNE SUPER ... MAM TIEZ TROCHU PROBLEM S POKOZKOU ALE TENTO JE SUPER NESMIETE SI HO VTIERAT ALE VKLEPAVAT NA VIAC KRAT A UVIDITE ROZDIEL ... NORMALNE MI VYHOJIL PROBLEMATICKE MIESTA SUPER :o) KONECNE NIECO KVALITNE V KOZMETIKE CELKOM - UZ OSTAVAM LEN PRI TEJTO ZNACKE !!! heeeh