Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nadcha+horucka ako z nej von najrychlejsie?

zelenina

no ja som sa s takymto silnym prechladnutim trapila od pondelka, nechcela som v praci chybat, tak som sa vitaminikmi liecila za pochodu, ale nepreslo a nakoniec som v piatok aj tak skoncila na antibiotikach a dnes sa konecne citim ok

monica gazpio

Keď som mala chrípku v marci, tak mi na teplotu 38,5 zabral Paralen, veľa som pila, užívala som propolki na bolesť hrdla, ale predovšetkým vyležala som to. Horuúčka mi síce pominula za jeden dva dni, ale sprievodné príznaky nádcha, kašeľ, bolesti hrdla trvali dosť dlho tak dva - tri týždne. A keď chcete z toho vyjsť čím skôr tak jedzte veľa ovocia, zeleniny, odporúča sa ležať, aspoň dovtedy, kým vám horúčka neustúpi. Podľa môjho názoru, aj keď nie je teplota, tak to treba vyležať, pretože chrípka môže byť aj bez teploty a tá je ešte horšia ako s ňou. Mojej babky brat zomrel práve na to, lebo mal všetky príznaky, ale horúčku nemal a lekár ho nechcel vypísať na maródku. Dostal z toho zápal mozgových blán. A keď kašlete, dobrý je na to prieduškový čaj od firmy Leros. Ja osobne mám s ním dobré skúsenosti. A keď máte upchatý nos, tak nosné kvapky trikrát denne do každej nosnej dierky. Ale pozor! Jeden druh kvapiek sa môže užívať maximálne 10 dní, lebo potom vzniká závislosť od nich. Milá viroza, prajem Ti skoré uzdravenie.

RNG

a zabudol som poznamenat, kazdemu odporucam brat selen, zinok a probiotika, to znizi moznost viralnych a inych nakaz drasticky

RNG

znova spomenie, :1 gram neutralneho vitaminu C kazdu hodinu
NAC(2x600mg)
extrakt z olivovych listov 3x750 mg(20%)
Oreganovy olej 3x2 kapsule
GSE, 60 kvapiek do litra vody, denne..
Niekolkokrat denne striekat do nosa koloidnu striebornu vodu alebo/a spomenuty roztok GSE.
Najsilnejsi antiviralny, co poznam je chaparal, davka 2x1 gram.
Poznamenavam, ja to zacnemm brat pri prvom znaku , ze na mna nieco lezie a nedovolim tomu sa rozsirit po tele tak ze nastupia horucky.
A robim to za behu, tj pri plnom pracovnom vytazeni
Nuz je to velmi rozdielny pristup od pasivneho sa potenia a vyckavania,brania chemickych liekov, kym organizmus vybuduje dost obrannych latok proti virusom.....
Mne a mnohym, co to vyskusali to pracuje vyborne.

joni_

ja si davam bylinkovy caj na prechladnutie, paralen a vylezat, vraj dost pomaha vypotit sa - nemam skusenosti
a na PN vypise aj ked nie je teplota, proste ked nevladzes ist do prace tak ti daju PN, teda este asi zavisi aky je tvoj lekar chapavy...

majka_

odporucam ti len liat do seba cajik a byt zakryta pod paplonom, zobrat si Paralen alebo Medipyrin a oddychovat. a ak ti to neprejde, tak len ist k lekarovi. ale najma ten teply cajik zvykne pomahat aspon mne, ked ma boli hrdlo a smrkam.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nadcha+horucka ako z nej von najrychlejsie? - Fórum - ZDRAVIE.sk