Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Manzel a jeho rodina

bez...

tak to ti prajem úprimnú sústrasť.ja som"kradla peniaze,pravidelne...."a to je len malá čiastočka toho pekla a to doslova.Už som myslela,že budem tiež potrebovať odbornú pomoc.No chválabohu,už je to za mnou,a 5 rokov si užívam "slobody"

bez...

jéj,ako mi je dobre,že už nemám svokra ani svokru,a ani žiadnú manželovu rodinu/Svokor so svokrou boli jeho pestúnmi/takže svoju "rodinu"nepozná.Ale peklom som si prešla za prvé 4 roky manželstva-pre psychiatrického pacienta-svokra.

uzitocna

ak si sa pytala mna, tak kompromisov bolo z nasej strany az privela, a z opacnej strany sme sa ich nikdy nedockali.

xxxx

tak si asi vieš predstaviť ako žili naši starý rodičia kedysi keď sa tlačili v jednej izbe.To si riadne museli žrať nervy nedá sa nájsť kompromis?

uzitocna

no my sme zili samy dvaja, ale zrazu sme sa ocitli jaksi viac pocetnejsi v maluckom byte. A v tedy som vela veci pochopila...

xxxx

www3 v čom je najväčší problém.Manžel je asi dlhodobo preč a tak mu to je asi jedno.Čím ťa vytáča skús ju ignorovať,alebo je to len tým že má veľký vplyv na muža?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Manzel a jeho rodina - Fórum - ZDRAVIE.sk