Manzel a jeho rodina

www3

no hej to sa lahko hovori moj muz robi vonku a kedze ma velky dom neda mi vyhodit 2 miliony za byt aj ked ma prijem nad anse pomery no ostava mi este kus vyckat kedze je to cerstve ako sa to vyvynie dalej dufam ze svoje nazory a poziadavky co sa byvania tyka podam svokre tak ze to bez problamov pochpi a ustupy uvidime chce to cas aspon dufam

xxxx

Čauko no nezávidím vám.Keď sa vydávame, ani jedna si neuvedomíme že okrem svojho milovaného manžela si na krk zavesíme aj jeho rodinu a samozrejme že je to aj naopak.Pokiaľ bývate pod jednou strechou tak fakt niet čo závidieť a jediné čo poradiť je že treba odísť.Ja som mala super svokru mne žral nervy svokor.Donekonečna všetkých poučoval,pravdu mal len on,snoril mi po skriniach a príšerne ma vytáčal spočiatku som to tolerovala,neskôr sme mali aj dosť ostré výmeny názorov keďže som na to nebola zvyknutá.Môj manžel to mal v prdeli a povedal aby som si ho nevšímala,ale to sa nedalo Všetko sa vyriešilo,keď sme sa presťahovali.Odvtedy som mala pokoj

viroza

ja som radsej oddisla byvat sama na privat, kedze on chcel byt aj koli financnym vyhodam pri mamicke. Naco vraj platit privat ked ma kde byvat.Dobre som urobila. Oslobodila som sa zo vztahu ktory bol nanic.

uzitocna

ale ja mam take pocity, ze by som utiekla od vsetkych, a toho sa bojim. Proste mam taky dojem akoby ma vycicali natolko, ze uz som uplne prazna.

uzitocna

Vidim, ze mame uplne ten isty problem, a reakcie nasich manzelov nie su v poriadku.
normalne mame take iste pocity, ja sa uz vidim, ze niekomu niekde vrazim...
Ked som nahnevana na nich, tak moj muzicek sa trapi, ze preco som nastvana aj na neho. Raz som sa zbalila a utiekla som prec, ale na nestastie som sa musela vratit.{

www3

ako pisem slak ma ide trafit ja to citim z jeho strany ako podraz taka je jeho rodina dokonala ze mam chut ich dakedy dakde poslat dakedy sa mi az hnusi ale strasne nervy mam na neho tazko to opisat kazdy sme iny ale mna strasne stve ze sa ma nezastane akoby som nebola nikto len ta jeho mamicka raz ma tak nasere ze jej poviem svoje ale az potom bude plakat a moj muz s nou