Manzel a jeho rodina

Hapacabanna

Uzitocna,problemy so svokrami su stalym problemom a vacsiou sa riesit nedaju.Pretrp tych par mesiacov este a vsetko snad bude dobre...

uzitocna

za par mesiacov odchadzame daleko od nich, ale ja uz velmi dlho nevladzem.
Pripada mi to jak vecnost, a neviem, ci sa vyrovnam niekedy s tym, kolko zlych veci nam urobili. Nechcem pisat podrobnosti na net, ale napriklad koli jeho mame sme robili velku svadbu, ale potom ju vela veci nezaujimalo, a dost nepekne sa k nam na svadbe zachovala.

www3

moj muz pracuje vonku ked mu cez telafon poviem co sa mi nepaci podotykam aj jemu tak sa vsetko poreisi on jej povie vsetko vybavi a ked pride domov a ma tak urobit staci aby mamicka nasadila smutny vyraz slzicky a nakonec ja som ta zla slak ma ide trafit asi treba poradny bordel urobit alebo ja neviem co ma niekto na to dobry osvedceny recept??

uzitocna

nejde len o mamicku, co hra pravydelne divadlo/a dari sa jej/, ale ta je tusim pricinou vsetkoho co sa tu deje.
A ja uz nevladzem hrat to divadlo, ze vsetko je OK, a ze ju vsetci nekonecne milujeme. Manzel si mysli o nej to co ja, ale pravdu jej tiez nepovie.

uzitocna

nezastava, ale zachoval sa mnohokrat jak "chlap". Proste dobrak od kosti. Nezastal sa ma , nas dostatocne nahlas.
Niektore veci z minulosti nedokazem predychat. A tym ze sme sa vzali sa citim ako nutena byt pri jeho rodine.
A citim sa koli tomu strasne previnilo, lebo mam chut niekedy utiect od vsetkych co najdalej.