Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kedy ste zacali zarastat na celej tvari?

Príspevok v téme: Kedy ste zacali zarastat na celej tvari?
mm85

tato otazka je pre chlapov, kedy ste zacali zarastat ale mam na mysli komplet cela tvar a husty porast, nie enjake pierka ? Ja mam 24 a akosi zarastam husto iba na brade a pod nosom, na licach ale velmi riedko. Pritom oco, dedko, vsetci aj z otcovej aj matkinej strany zarastaju ako turci ;) Tak sa pytam, ze dokedy to bude trvat mne? Myslim, ze urcite zarastat budem - sam vidim, ze u mna to este neprestalo, skor naopak - rok co rok je to hustejsie a hustejsie, ale tymto tempom to bude trvat snad do 30 kym budem zarastat ako normalny chlap...Cim to je?

svetlana6

viem ze len pre chlapov, ale: ja mam priatela a aj niekolko kamaratov, ktori maju tiez tolko co ty a viac rokov a tiez moc nezarastaju. ale je pravda, ze priatel na tvari zarasta ovela viac (normalny porast :) odkedy sa pravidelne holi (kazdy-kazdy druhy den) ja v tom teda ale ziadnu vyhodu nevidim, skor naopak :(

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.