krv v strede cyklu

Príspevok v téme: krv v strede cyklu
laurikaa

Ahojte,poradite mi posim?Beriem HAK Novynette,teraz je to treti mesiac a som akurat v polovici tretieho blistru takze menzes ocakavam az tak o dva tyzdne.Lenze od rana som mala taky hnedy vytok a poobede vysla zo mna aj krv.Velmi sa bojim co to moze byt,za cely cas uzivania som nemala ziadne problemy a teraz toto..moze to byt sposobene tym ze som trochu prechladnuta?alebo co?prosim poradte..k lekarke sa nedostanem kedze ide vikend a sviatky

sanka

ahojte. laurikaa, ja mam tiez ten problem.akurat ze beriem tbl 6-7 mesiacov. a teraz som zacala mat hnedy,takmer cierny vytok husty a objavuje sa aj krv. a bolesti v podbrusku. mam este tyzden do dobratia blistra. nerozumiem co sa deje. mala som teraz dost stresujuce obdobie,bola som psychicky vypata na maximum. moze to zapricinit aj stres? prosim poradte.mam strach

nikusha

Môže to byť spôsobené aj tým prechladnutím,ale ako opisuješ,že si v strede cyklu,tak máš pravdepodobne ovuláciu.Čiže máš plodné dni.Niekomu sa prejavia len obyčajným malým špinením a niekomu krvácaním.Ale taktiež to môže byť reakcia organizmu na novú látku v tele,teda HAK.Ale určite to nebude nič vážne.Poraď sa o tom z lekárom.