potrebujem dobre poradit

Príspevok v téme: potrebujem dobre poradit
redsun

uz ma to nebavy ! mam problem s akne takmer dobre 4 roky ale robi sa mi iba na CELE a na SPANKOCH nikde inde chodil som ku koznej davala mi sabe gebuziny SKINOREN DIFFERINE nic nepomaalo tak mi dala ROACCUTANE ano dosne mi to pomohlo tak asi na 4 mesiace a znova sa mi to vratilo hrozne ma to akne boli a neda sa stym nic robit bol som aj u kozmeticky precistila mi plet timy vodickami a maskami ale mam pocit ze nic nepomaha tak som sa rozhodol KUPIT VICHY Normaderm - Aktívny koncentrovaný krém 15ml zevraj uplne zossusuje AKNE tak to chcem skusit ak s nim mate skusenosti piste mi :) dakujem pekne

redsun

jasne ze sa mozes spytat tak pouzival mydlo a alpu ale proste nic nepomaha kupil som si cistia gel od BIODERMY nic ani trosku zlepsie kupil som si krem BIODERMA AKN ci ako sa to vola a ani trosku nepomohlo tak chcem skusit nieco silne ucinne ale zatial som nasiel iba to vichy ale ked vidim ze to sama chemia tak to nieje dobre :(

mirka 23

Vichy si nekupuj je to humus. Je to silne chemická kozmetika a veľa ľudí sa z toho vysypalo. Používajú sa tam aj látky, ktoré sa získavajú z ropy.
Ja osobne mám radšej prírodné produkty. Nie všetko čo je v reklame a je drahé je aj dobré. A môžem sa opýtať, akú kozmetiku používaš? Alebo nepoužívaš žiadnu?