Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je mi tak strašne zle,už nevládzem....

Príspevok v téme: Je mi tak strašne zle,už nevládzem....
monikal

Ahojte ! pred 3 tyždňami som sa zosipala dostala som Lexarin.Mala som ja to nazývam záchvat povedzme v priemere tak raz za 3 dni...Teraz som už taká slabá včera som to prežívala Dva krát za den...bolest v hrudi,palenie,neviem dýchať dusím sa,trpne mi ruka a mám strašnú slabosť...Také závraty bezmocnosť...Ledva chodím proste nevládzem dalej.. to už nikdy neprestane???nevládzem sa takto trápit...Čo mám robit?? prosím poradte...Trápi ma to deň čo deň...

kukk

mne ked zomrela babka, tak som mala take stavy asi 3 mesiace, ale nikto si nemyslel, ze to bude depresia...alebo tak. chodila som po vysetreniach a nic mi nemohli zistit. no potm sa to chvalaBohu nejako samo upravilo.takze neboj. a vydrz to:)

sunnie

Skus si precitat prisevky k teme uzkost a panicka porucha, moze to byt psychickeho povodu pokial budes mat ostatne vysetrenia OK....

monikal

No toho som sa bála najviac tých liekov... včera som mala v celku celkom dobry den az na tu slabost..Dnes to uz nie je take dobre ale snažím sa ...V utorok idem k lekárke tak snáď mi pomôže...

romana k

neboj nenadopuju ta nicim. Ved nemocnice setria:}}A pred kazdym liekom mas pravo vediet ake ma ucinky a oni ta musia informovat.AK by ti davli magnezimu alebo calcium do zili to bude len dobre.Z liekov na ukludnenie si nechaj davat len tie slabsie.Aj manzels si mozno uvedomi co v tebe ma a ze uz nevladzes.

joni_

neni zac :)
hlavne mysli teraz na seba, ja to poznam - clovek sa stale chysta na oddych a vzdy najde nieco co este treba, co je dolezitejsie... ale raz to musi prist ze naozaj nacas vypnes, cim skor tym lepsie

[zruseny12]

ked ti prichadza tak zle urcite ti chybaju nejake min.a vit.a trpnutie ruky tiez je to znak toho/sice trpnu ruky aj ked nedokrvuje sa/ja by som na tvojom mieste sa pytala na denzinometriu....a odporucam ti ako vzdy B-komplex forte z lekarne na stress,budes odolnejsia voci stresu a jest potraviny bohate na vit.B....vela stastia ti prajem...

monikal

Ach ani som necakala tolko prispevkov .. dakujem aspon som zistila ze nie som sama...V utorok idem k lekarke...na vysetrniach som bola nic nenasli len to ze to je uskost a musim bojovat len sa im nepaci ze mam tolko tych zachvatov preto chceli aby som sla do nemocnice...Inac mam 31 rokov...Manzel bol stale schopny a vedel sa starat o deti len uz teraz na to kasle a nechava to len na mna...Bude mi luto maleho lebo je viazany velmi na mna ale to nie je co sa cudovat ked je len somnou...Bojim sa ze ked pridem do nemocnice ze ma len zdopuju a co bude...ale ja uz si neviem sama pomoct...

[zruseny12]

monika,chod k lekarke a pytaj sa na neurologiu...daj si urobit test na tetaniu...alebo pytaj sa na denzinometriu...este kolko mas rokov?/necitala som prispevky/

romana k

chod do nemocnice. Snad nemas este ine vazne choroby.Chod si tam oddychnut nech ti vsetko premeraju zistia. Manzel sa proste musi postarat je to jeho povinnost a tvoja si oddychnut.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Je mi tak strašne zle,už nevládzem.... - Fórum - ZDRAVIE.sk