Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mam strach o kamošku:(prosim poradte

Príspevok v téme: Mam strach o kamošku:(prosim poradte
myself

Prosim o pomoc...moja kamoška sa zrazu sprava divne pytam sa jej že čo sa stalo..powie len že mam žit svoj život pretože ten sa žit oplati a nie ako jej...hovori ze jej život je jeden welky omyl a podobne:(som zufala chcem jej pomoct no newiem ako..aa bojim sa o nu welmi...čo ak si niečo urobi?prosim surne ..bojim sa ze uz bude neskoro...dakujem..

joni_

ak si veriaca tak mas tu najlepsiu zbran v ruke :) Boh vidid co sa deje a vie co robit, jemu mozes svoje obavy zverit, len sa modli a On sa postara alebo ti ukaze co mas urobit, On je nejlepsou zarukou a pomocou, ale to asi vies

myself

joni_:ja som jej aj vravela ze jej nedam pokoj s tym kym mi to nepowie...a ano som veriaca..preco?aa inak dakujem..posnazim sa to nevzdat...dufam ze jej niejak pomozem

joni_

no neviem co poradit, len sa nevzdavaj a aj ked ta bude odmietat vzdy jej davaj najavo ze ju neopustis a podrzis, mozno sa raz odhodla povedat ti, co ju trapi...
myself si veriaca? tam by som este videla moznosti

myself

joni_:jasne powedala som jej to..wed ju poznm 5 rokow asi...a wie ze sa o mna moze opriet..ale ona taka nikdy nebola..zrazu az teraz,..neviem mozno ma niejake problemy v rodine alebo co..strasne ma to trapi:(

joni_

myself, uz si kamoske povedala ako ti na nej zalezi? ak nie skus to, alebo aj bez priamych slov ukazuj jej kolko mozes ze o nu stojis a mas ju rada, skus si ziskat jej doveru aby ti mohla povedta co ju trapi, ale pozor - tu doveru potom nesmies sklamat lebo kamosku stratis
kazdy nesie zodpovednost sam za seba, netrap sa zbytocne vycitkami, nemozne neurobis ale urob aspom to co je v tvojich silach, ostatne uz je na nej

myslef

No ja jej vravim ze ja ju mam rada ..ale ona vzdy vravi ze ani ja ani nikto je nechape..a ze nemam sa zapodievat jej starostami atd...newiem co robit chcem jej welmi pomoct..no newiem ako:(

mirka1111

tak to sa jej teda čudujem, že môže povedať niečo také že sa jej neoplatí žiť, keď má takú kamošku ako ty, ktorá si o ňu robí starosti a záleží jej na nej. mala by byť šťastná že má niekoho takého komu na nej záleží. ja som na tom bola kedysi veľmi zle, dokonca som sa rezala a moja kamoška o tom vedela a mala som stále taký pocit že jej to je úplne jedno, nemala o mňa žiadne starosti, pritom vedela že som bola vtedy schopná si aj podrezať žily, ale bolo jej to úplne jedno, kašlala na mňa. keby som videla že mám niekoho kto sa o mňa bojí a robí si starosti tak by som na tom vtedy určite nebola tak zle ako som bola. tvoja kamoška by si mala uvedomiť aké má šťastie že nie je sama a niekomu na nej záleží.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mam strach o kamošku:(prosim poradte - Fórum - ZDRAVIE.sk