Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je mi hrozne

Príspevok v téme: Je mi hrozne
marti_na

Uz tri tyzne mi je na nic. Strasne ma boli hlava, boli ma v lytkach.zacalo mi to menzesom ale mozno to vobec nesuvisi.Bolesti sa mi menia ak keby cestovali v mojom telke. raz ma boli hlava potom v nohach alebo vsetko naraz.tyzden predtym ako mi to zacalo ma postipal komar.bola som tri krat u doktora a ten mi nic nedal, cakam na vysledky krvi. zijem v anglicku a tu su dokrori na nic. ic to nezaujima ze mne je hrozne

marti_na

doktor povedal ze krv je v poriadku, ze mam pockat este tyzden, ze mozno ide na mna virus.to som nevidela este aby na niekoho isiel virus takouto formou. idem ho znova navstivit nech ma niekan posle

marti_na

dostala som vysledky krvi su v poriadku. brali mi na cukrovku , rental nieco ako potassium, kreatin a este dalsie tri veci. a je mi stale nanic a uz to bude asi viac ako tri tyzdne.

roamna k

Moze to byt aj obycajna viroza .To proste prejde vela ludi to ma. Musis len pockat par dni.Ak bude nieco v krvy tak potom uvidis.

joni_

asi treba pockat na tie vysledky z krvi, inak sa doktor nepohne - teda ked pises ze ho to nezaujima
no bolesti v lytkach mozu mat viac pricin - svaly, zily, pecen... a ked tie bolesti cestuju po tele.... no to je este viac moznosti... tazko takto povedat, skusala si aspom nejaky paralen? a na co konkretne ti brali krv?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Je mi hrozne - Fórum - ZDRAVIE.sk