RNG porad pls

delphia

jancek1, tieto vitamin sa pichaju do svalu. neviem ako to chces realizovat, ak si laik. na pichanie injekcii su vhradene oblasti aplikacie, kde je najmensie riziko poskodenia dolezitych nervovych drah.

jancek1

RNG,dakujem za odpoved ohladom inekciovych vitaminov,mne ich predpisala doktorka na sklerozu multiplex a mam ich uz aj doma,ale nemam cas chodit za sestrickou do nemocnice aby mi ich pichala,preto som chcela vediet ci to zvladnem sama, este raz jedna sa o THIAMIN a B12.dakujem

RNG

A aby som nezabudol aj tu pripomenut, privela serotoninu znamena ze sa z neho vytvori aj viac melatoninu a ten vyvolava ospalost. A to aj vtedy, ked este tie velmi silne nasledky serotoninoveho syndromu neboli dosiahnute.

RNG

navi uviedol dobry clanok na serotoninovy syndram(tj prebytok serotoninu sposobenu predavkovanim roznych prostriedkov na zvysovanie hladiny serotoninu a inych liekov, co to potenciuju(zosilnuju)

RNG

hyponatrenia je nedostatok soli(NaCl) v krvi.
Sol a ine mineraly sluzi ako elektrolyt(vodic) nervovych signalov. Bez nervovych signalov rozne funkcie v tele zastanu, napr dychanie, bitie srdca a podobne.
Nastastie sa to stava len velmi zriedkavo, lebo telo pri znizeni mineralov to da obvykle na javo(odpor proti vode dokonca zandletie a z traviaceho ustrojenstva sa postupne uvolni nejaky ten sodik a ludia sa spamataju). Toto bolo ale privelke zriedenie a prirychlo a telo sa nestacilo zariadit.

RNG

farmaceutka, to timtiez neviem povedat. Zapojili je infuziu, nazdavali sa ze ma porazku, par krat jej zastavilo srdce tak je dali elektrosoky, ansadili kyslikvysetrovali krv na otravu a taka malickost, ze ma malo sodika v krvi im usla az ked bolo celkom neskoro.
Chyby sa stavaju vsade, ale tato sa zrejme nemala stat....Lekari sa dozvedeli od toho, co ju tam doniesol ze bola v tej stavke s vodou az tesne pred jej smrtou a nepodarilo sa im ju zachranit.
Totiz v prvom rade sa zauimali o jej predosle zdravotne problemy, poistenie,a z triaze(pohotovosti) vyzeniu kazdeho, aby im tam nezavadzal....

farmaceutka

Isteze, ved otrava vodou je normalna znama diagnoza a ak na to neprisli v nemocnici, premyslam, aki lekari tam pracuju...?