RNG porad pls

halita

monike ja som bral asentru, aleventu ,hapilux,seroxat,fevarin,cipralex a poviem ti ze ad uz nikdy. 5-htp stoji dost ale stoji to za to 580 sk 120 kapsuliek od rng

monika9

kolko stoji ten 5-htp??je volne predajny??,ja mam nedostatok serotoninu a beriem seropram a teraz zoloft ale ten mi nezabera

halita

a inak ktomu odxodu RNG to hadam nie :( to by bola skoda skoduca, zdvihni ceny ja byx od teba kupoval aj keby si mal dojnasobne ceny :)

halita

ahojky RNG :)no tak jsw mam odskusany a nic. vratil som sa k 5-htp a parada.len ta unava, beriem rano 100 mg 5htp a vecer 100mg.a teraz k otazke co by si mi poradil brat rano ktomu 5htp?? guaranu ? dlpa exra ?? vopred za odpoved dakujem

RNG

SJW utlmuje prilisne reakcie, ale neuspava.Ja ti neviem poradit, kde co na Slovensku maju, totiz ja tam nezijem. Skus obtelefonovat alebo este lepsie hladaj cez Google.sk

halita

RNG ten swj mi akosi nepomohol dal som na tvoju radu a zobral rano 3 kap. po 9 hod 3
kap.(citim sa akosi utlmene) ten 5htp mi pohohol viac nemohol by si mi poradit kde zohnat ten 5htp bez valerianu bol by som ti fakt dost vdacny

RNG

halita, iste niekto predava aj 5-HTP bez valerianu. Ja osobne som volil tuto kombinaciu a odporucal brat len na vecer

RNG

halita, ten valerian tam pridavaju pre ludi s tazkostou zaspat a depresiami vyplyvajucimi z nedostatku spanku.
Totiz ked malo spis, stress v tele sa zvysuje a s tym aj spotreba serotoninu a inych neurotransmiterov. Je to ako zacarovany kruh a tazko sa z neho dostava.

halita

thx RNG. a este by som sa ta xcel spytat ten 5-htp ked obsahuje ten valerian to je hadam dobre brat jednu kapsulu 100 mg pred spanim nie ? je aj iny 5-htp ? ale skusim ten sjw. este raz thx a vela stasta a zdravia.