Kontaktne sosovky

anistuk

Dobrý deň chcela by som sa spýtať moja dcéra má 12 rokov a stále chce iba šošovky okuliare nechce ale nosí ich od koľkých rokoch sú šošovky? Stále sa jej zhoršoval zrak od 1,5 až doteraz 3 a hovorila mi že si mysli že potrebuje silnejšie . Je možné v 12 ísť na operáciu ? Vadi jej to kvôli športu a Nieje to pohodlne

christine2

Konkretnu znacku nemam pretoze ich niekedy striedam, ale celkovo sosovky mozem jedine doporucit, velmi mi to ulahcilo zivot :-) ale pozor s vyberom, pokial sa chystas na svoje prve, urcite sa nechaj najprv vysetrit, poradit si odbornikom, ulahci ti to cely proces. Optometrista ta vysetri napriklad v optikaexclusiv, s tym mam skusenost ja

simca_medova

Ahojte poradte mi prosím aké su aktuálne naj šošovky s kt. mate dobré skúsenosti? Chcela by osm začať nosiť, preto si chcem nechať takto poradiť. Ďakujem:)

Patuss

Juraj101010: skúsila by som zmeniť roztok, mňa tiež oči po nasadení štípali a slzili a po zmene roztoku to prestalo.

Juraj101010

mám problém taký že keď si šošovku nasadím tak ma začne štípať oko slziť nedá sa mi ani otvoriť poriadne a mám ho strašne červené a trochu mi opuchne ..... HELP

jessica151

Ked som so šošovkami začínala mala som rovnaký problém, lekárka mi dala iný roztok a bolo po probléme :)

lena3222515

Ja tiež nosím šošovky a keď si ich náradím tak ma oči tiež chvíľu bolia ale po chvíli to prejde je to v pohode ale mohla by si skúsiť dajake vitamíny. :) ak ťa tie oči bolia až pol hodiny