Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kontaktne sosovky

Patuss

Juraj101010: skúsila by som zmeniť roztok, mňa tiež oči po nasadení štípali a slzili a po zmene roztoku to prestalo.

Juraj101010

mám problém taký že keď si šošovku nasadím tak ma začne štípať oko slziť nedá sa mi ani otvoriť poriadne a mám ho strašne červené a trochu mi opuchne ..... HELP

jessica151

Ked som so šošovkami začínala mala som rovnaký problém, lekárka mi dala iný roztok a bolo po probléme :)

lena3222515

Ja tiež nosím šošovky a keď si ich náradím tak ma oči tiež chvíľu bolia ale po chvíli to prejde je to v pohode ale mohla by si skúsiť dajake vitamíny. :) ak ťa tie oči bolia až pol hodiny

ocia

ano, to mas recht. No skusim tie jednodnove, uvidim, ako sa situacia vyvinie, resp. skusim zmenit roztok a sosovky, nechcela by som sa ich uplne zbavit :(

mirka 23

No je pravda že jednodňové sú sterilnejšie a čistejšie, pretože ich častejšie meníš.
Mne kámoška (ktorá ma mamu oftalmologičku) vravela, že medzi jednodňovámi a mesačnými nie je veľký rozdiel, že tie jednodňové vydržia oveľa viac ako len jeden deň, predsa je hygienickejšie meniť šošovky raz za týždeň, ako raz za mesiac.

ocia

mirka, ten isty roztok pouzivam aj ja a sosovky od ciby vision precidions, ci ako sa to pise. Praveze tieto cocky mi vyhovovali, ked som ich mala skusobne balenie, to je mesacne. No tieto trojmesacne nie, tak neviem v com je ta chyba. A klapkam si kazdy den genteal kvapky, s tymi som spokojna.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kontaktne sosovky - Fórum - ZDRAVIE.sk