MAm 15 ...som tehotná?

trineo

Dievčatá, stoji vám sex za tie strachy z možného otehotnenia? Milovanie je o zapojení celej osoby - jej duše i tela, o neodvolateľnom odovzdaní sa niekomu, koho milujem tak, ako seba. Ak sa darujem, myslím to vážne a na celý život. Predmanželská čistota má preto svoje opodstatnenie; ak sa odovzdávam niekomu, o kom neviem, či s ním strávim celý svoj život, hazardujem s vlastnou sebahodnotou. Patrila som tomu, tomu a potom aj tomu, koho ženou vlastne som? Sex nie je zábava, ako to prezentujú médiá a kamaráti, ale veľká zodpovednosť, ktorú môže uniesť len skutočne zrelý dospelý človek. Inak by sa tu neriešili otázky: či som tehotná a čo teraz s tým? Zrelý človek nemá problém prevziať následky svojho konania a prijať dieťa, ktoré vzíde zo sexuálneho spojenia. Preto ak nie sme pripravení na dieťa, nie sme pripravení ani na sexuálne spolužitie.

animalka

moja neboj niesi :D ja sa teraz trocha bojim lebo z priatelom sme spolui spali dvakrat za noc...oboje bez ochrany...sice po 4 hodinach ale aj tak sa bojim...tu je vecia sanca ze otehotniem..ale mala som po kramoch takze dufam ze nie...

lienocka2

NIE SI TEHOTNÁ. A čo máš robiť.. občas pohnúť mozgovými závitmi? :-) Nemyslím to zle, ale dávať takéto otázky je podľa mňa zbytočné, ak vám nepraskol kondom a je dva dni po tom.

lienocka2

NIE SI TEHOTNÁ. A čo máš robiť.. občas pohnúť mozgovými závitmi? :-) Nemyslím to zle, ale dávať takéto otázky je podľa mňa zbytočné, ak vám nepraskol kondom a je dva dni po tom.

flowerss

jaj, s tou cairou ste sa mohli dlhšie hrať :D začínalo sa to celkom dobre :D

všetkým dievčatkám ktoré začínajú so sexom v 13-tich, 14-tich, 15-tich...ste chudery, lebo si nevážite samy seba a vysvetlenia typu "chodíme už spolu mesiac, 3 mesiace, pol roka, rok, ľúbime sa (vie vôbec 14-ročné decko, aký je po 3 mesiacoch rozdiel medzi láskou a zamilovanosťou? , všetky kamošky to už majú za sebou, cítim sa trápne..."

asi som sa narodila na zlej planéte

Potrebvyjadr

caira

Ja ťa nepochopím. Ako môže byť niekto tak hlúpučky ako si ty?
Vysvetlím: Položíš nám otázku, či si tehotná, ak sa kondom nepretrhol a krámy si dostala v ten deň jak si mala a keď ti niekto ironicky odpisuje, že "áno si tehotná, rozmýšľaj nad menom" tak začneš vypisovať, ale veď som dostal krámy...
Si si odpovedala, tak na čo sem píšeš takú otázku. A ešte by som chcel vedieť koľko máš rokov, lebo po tom, čo si sem napísala si nemyslím, že máš nad 14...

Ach nepochopím také prípady

odpovedam

niektore zeny maju menstruaciu aj pocas zaciatku tehotenstva...

a coho sa bojis, ked ste mali ochranu a kondom sa neroztrol? Ked nevies, naco ochrana je, tak naco sexujes?