MAm 15 ...som tehotná?

caira

Ale však som menštruáciu dostala.....tak potom nemôžem byť tehotná.....Pokiaľ ju dostanem tak nie som tehotná

Caira

Mám 15 rokov a skúšala som to s frajerom......No kondóm sa nám neroztrhol a menštrúciu som dostala presný deň kedy som ju mala dotať....Môže byť aj napriek tomu šanca že som tehotnáá??

maciatko8275

určite si tehotná!! vieš možno na kondóme bola mikroskopická dierka a ty si otehotnela... tak načo sexuješ v 15? a keď už tak deti chcete sexovať tak si aspoň priplaťťe až máte istotu... ale niektorí aj tak nepochopia,z toho že vidia penis sa neotehotnie...

Kenty

Úprimne mi povec čo ťa tahalo v 15 - tich k sexu? A ak hej sama si za to môžeš moja drahá! Potom tie deti doplatia na debilitu svojich rodičov, ktorý nemyslia dopredu a v rannom veku sexujú.

simcik

cASSIE,nemaj boja,z toho co pises tehotna urcite nebudes.na tvojom mieste by som vsak pouvazovala nad inou formou ochrany,ked sa bojis s kondomom.napriklad tabletky,ale tie ti gynekolog malokedy predpise v 15rokoch,musela by si mat skor problemy s menstruaciou,alebo tak...no najlepsie by som ti poradila tak,ze v tvojom veku mas na sex este cas

hassy

mimina - naco sexujes ked nemyslis na dosledky??? to si deti neviete najst inu cinnost?? a k tvojej otazke - co tak ist do lekarne a kupit si baby test? ci si myslis ze tu su same vsetice, co sa pozru do krystalovej gule a povedia ti " ano si tehotna" ??!!! sexovat to hej, ale aby to myslelo na nasledky, tak to uz ju netrapi....

isabella

Mimina521, a aku radu potrebujes moja zlata? mat nechraneny sex v tvojom veku je totalna nezodpovednost... a ked uz si na ten nechraneny sex dost dospela, tak ti snad radit netreba ci hej? sama by si sa mala dovtipit, ze treba kupit tehotensky test a po pripadnom pozitivnom vysledku navstivit gynekologa...