Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

re srdce

Príspevok v téme: re srdce
pavol

pred par dnami som napisal o svojich problemoch zo srdcom,dakujem vsedkym co mi odpisali,teraz by som o tom chcel trosku obsirnejsie,mam 49 rokov a uz vlastne od puberty cize asi tak od 14 rokov mam taky problem ze mam pocit nepravidelnej cinnosti csdca,nic ma pritom neboli,len ten neprijemny pocit ktori pocitim par krat za den napr.pri zmene plohy,ked si lahnem alebo sadnem,alebo aj pri namahe,ale niekedy aj z nicoho nic.Byva aj tak ze je tyzdne pokoj,potom sa to zasa z nicoho nic objavy.Stazoval som sa s tym lekarke,popocuvala,poslala na ekg,samozrejme mi nikdy nic nezistili,ale mna to trapi,nemoze mi niekto pomoct?

wowo1

aj ja to mavam.Iste lekary to nezistia ,lebo nemas to prave vtedy ked ti robia EKG.To by ti museli dat tzv Holter. To je pristroj ktory motintoruje 24 hod tep a robi ekg tam sa to da zisit.Ak by si mal nadstandardne sluzby sukr klinike urcite ti to daju.Ale kedze nemas asi navyse 15 tis..tak sa musis uspokojit s tym ze mas sdcovu ARITMIU.Je to v podstate bezne.A pravdepodobne predsienovu .Vznika ako reakcia na stres ,alebo po nom.Liecba nejaka moc neexistuje ,takze v konecnom dosledku to mas jedno. Hrosia a niekdy smrtelna je aritmia komor {tie vypudzuju krv}.Liecba existuje,, a to su antiaritmika, ktore ti nastavia rytmus ,ale vravim ich pouziite je nebezpecne a kedze mas len obcasne problemy s tou predsienovou aritmiou co ma strasne vela ludi Neliecia ta lebo sme na slovensku.Preto ti odporucam pohyb, pravidelne zatazovanie srdca plavanie.,behanie. pripadne si priplat a najdi sukromneho internistu a spominane vysetrenie HOLTEROVOU metodou 24 hod.

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

re srdce - Fórum - ZDRAVIE.sk