posvovy/vaginalny zapal - prosim o radu!

Príspevok v téme: posvovy/vaginalny zapal - prosim o radu!
ewa

ahojte, viem ze sa tu uz vela popisalo o zapaloch, ale nechce sa mi to vsetko citat, kym natrafim na otazku a odpovede na problemy ktore trapia mna.
Takze: Nikdy som este nemala vaginalny zapal, ale pocula som vselico o tom ako sa prejavuje. Beriem dvoje antibiotika kvoli helicobakter-ovi a jednou z mnohych moznych komplikacii oslabenia imunity kvoli antibiotikam je aj vaginalny zapal. Dnes rano som si prvy krat vsimla ze pri dotyku mam posvu a okolie trochu citlive, inak ma to nesvrbi ani nijak neobmedzuje. Tak chcem vediet ci je to uz zapal alebo zaciatok zapalu alebo nie. Dakujem. Dalej sa chcem opytat ze ak je to zapal tak ake mate osvedcene rady z \\\"domácej lekárne\\\" ktoré pomáhaju. Pretoze je piatok a v pondelpok je volno takze ku gynekologovi budem moct ist najskor v utorok. Tak by som uvitala rady na zmiernenie. a ma niekto skusenosti s takymto zapalom z antibiotik? pomozu mi vaginalne tablety Clotrimazolum, ktore mi volne predali v lekarni s tym ze upravuju vaginalnu mikrofloru. Dakujem za vsetky rady.