co robit... to je uz nad moje sily

Príspevok v téme: co robit... to je uz nad moje sily
nevladzem

s mojim bratom su dost velke problemy. teda mama to nevnima ako problem, ona okolo neho obskakuje a zastava sa ho aj ked povie uplne nejaku obrovsku debilinu. kazdy zo surodencov sa s mamou kvoli tomu hada. brat si vydupe kazdu sprostost, to co povie, to je svate, lebo on je studovany a najoblubenejsi syncek svojej mamicky. ked mama povie nieco, v com proste pravdu nema, resp. klame, tak brat sa jej pcha do riti, len zeby si nepospinil meno u nej. a najlepsie na tom vsetkom je, ze vecer sa idu modlit, zvolavaju celu rodinu a ked niekto nejde, tak je ten zly (v poslednej dobe som ten diabol len a len ja - mladsi brat sa vyhovori, ale mna vyhovorky nebavia a zdaju sa mi trapne). uz mi to lezie na nervy. cela ta pretvarka, proste vsetko. a este nieco: brat ma 22 rokov, takze nie 10, ak ste si to niektori mysleli.

wowo1

poznam tuto situaciu velmi presne.Oddist, alebo si to s nou mamou vytmavit.Nemas co uz stratit.Ked bude prilezitost otvorene sa jej pytaj preco ho uprednostnuje a cim je on lespi.U nas sa to po takom rozhovore na chvylu ukludnilo.Inak je to mozno tym ze si nahradza manzela chybajuceho.to som ja tej svojej vykricala a kupodivu mi to dala zapravdu.takze aj to je mozne.Nechaj jej to nec hma manzela v synovy,Je to chore ,ale co uz.Moja skusenost s takym bratom je ze ked bolo treba nieco vazne a postarat sa tak sa na nu vykaslal z vysoka a hnusne,,ale aj tak ona tvrdila ze je uzasny,,je to jej choroba podla mna a nezmenis ju.Tak ju ber tiez ako ona teba ,,Podla mna to je napsychologa ,ale iste ona nepojde.Uvidis ze z brata bude rozmaznany fracek ktory sa na mamu vykasle ked bude starsi.Ber ju ako osobu...Najses stastei a lasku mimo rodiny o to viac si to budes vazit.Ona ti ju sice dava, ale nemoze za svoje podvedomie kde si supluje manzela..

lizanka

mamka so syncekom sa asi hraju na idealnu rodinku tak, ze nakoniec ty z toho vyjdes trafena. kolko mas rokov? pokial si skoncila strednu, skus si zohnat pracu, kde ti poskytnu aj ubytovanie, alebo sa nastahuj k priatelovi ak mas

nevladzem

a este nieco: 2 surodenci kvoli tejto situacii odisli na privat. a je im tam super. ja este nemozem, zial bohu nemam peniaze na privat, aby som mohla ist sama. a k tomu som nutena davat peniaze doma, lebo inak by sme nevyzili. otca nemame, takze zijeme sami.