Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

flaky po akne

Príspevok v téme: flaky po akne
saoirse

Mam taky mensi problem - zacervenanych vyrazok mam pomenej, no dost vyrazne mam flaky, ktore mi po nich zostali a vyzeraju, akoby to boli samotne vyrazky! Mam ich po celej tvari tam, kde som mala volakedy vyrazky, ktore som neliecila a boli dlhodobe, odkedy vsak pouzivam eucerin, flaky nezostavaju, ale len po tych vyrazkach nezostavaju, ktore sa objavili po pouzivani tejto kozmetiky, takze tie stare flak stale zostavaju, dokonca sa mi v nich vytvaraju nove vyrazky obcas, alebo scerneju, mate niekto s tym skusenosti?
Sestra mi priniesla z irska na to acnegel - panoxyl, no strasne vysusa, takze ho pouzivat nemozem. Viete mi pomoct, aku kozmetiku pripadne nejaky gel mam na to pouzivat? Pretoze tie flaky mi presvitaju cez make up akoby to bo li samotne vyrazky. Dakujem :)

lizanka

tie flaky su vlastne nova kozicka po odlupnuti vyrazky, sama ich niekolko mam, nastastie nie vela. myslim, ze to za nejaku dobu dokaze trochu vyhojit vitamin E-natierat. neskusala som to este, ale raz som si spalila polovicu lica silnou koncentraciou GSE(esencialny olej z grapefruit. jadierok), a ostala mi po obrovskej odlupnutej chraste taka nova tmavoruzova kozicka, natierala som to kokosakom s cukrom, aj s vit. E a velmi rychlo vybledla. takze predpokladam, ze to moze fungovat aj na fliacky

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

flaky po akne - Fórum - ZDRAVIE.sk