Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Saty na stuzkovu

jank.a

ahojteb aby..stuzkovu mam az v novembri ale uz mam vybrany strih aj vsetko le nemozem zohnat taku latku aku chcem..som z presova a tu je vyber dost biedny..neviete o nejakom dobrom obchode s latkami na vychode?kosice a tak?diky moc..janka

sonka

Ale tiež bola haluz, ako si mamka zvolila zlatý top a aj zlaté doplnky a ocko bielu košeľu a takú strieborno - bielu kravatu :D čo už, veď protiklady sa predsa priťahujú :) ale inak obaja sa mi páčili ako boli oblešňčení.

sonka

evellina... za málo, som rada, že som pomohla :)..... čosi, máloktoré mamky mali na mojej stuž. dlhé róby ako ti radili v požičovni, to už prestáva byť v móde a nastupuje trend jednoduchosti, čo je myslím si omnoho lepšie. A to s tými dlhými róbami radili aj mne a mamke, keď som si bola vyberať šaty v požičovni na stuž., ale boli to také staršie dámy, kt. sú na tie róby zvyknuté, no keď tam už robia, mali by aspoň okrajovo sledovať nové trendy.

evellina

sonka...aj tebe dakujem velmi pekne,super si to opisala,viem si to predstavit.Ja som myslela ze rodicia musia mat tiez dlhe saty,aspon tak mi to povedali v pozicovni,ze matky,normalne dlhe saty,roby...tak som z toho bola zmetena,ale teraz pisete tu,ze mozu byt aj sukne,alebo saty normalnej dlzky...dakujem este raz velmi pekne..pa-pa

sonka

evellina... moja mamka stavila na trend, kt. sa teraz nosí, čiže lesklá a hladká látka a nič ´tym nepokazila, zo všetkých rodičov sa mi páčila najviac :). Mala čierne jednoduché lodičky, čiernu hladkú sukňu, jemne rozšírenú dĺžky asi hneď pod kolená a na vrchu zlatý tričko bez rokávov, tiež hladkej lesklej látky s malou mašličkou na boku pri krku a pri debre, taktiež zlaté náušnice a náramok. Neviem, či si to viete tak podľa mojich sloov aj reálne predstaviť, asi to ide ťažko, ale mamka stavila na súčsasný trend, no pritom volila príjemnú jedmnú jednoduchosť a riadila sa heslom, že menej je viac, tak pôsobila naozaj sviatočne a krásne :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Saty na stuzkovu - Fórum - ZDRAVIE.sk