Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolest noh a zily z HAK?

Príspevok v téme: Bolest noh a zily z HAK?
charlotka

ahojte, od 24.8 uzivam svoju prvu HAK Jeanine, vsetko bolo ok, ale vcera som prvy krat pocitila bolest noh a zvyraznene zily len na chodidlach zhora...teraz som chora tak lezim doma a nemam pohyb...ale to asi nebude suvisiet s tym, pisala som do jednej antikonc. poradne, kde mi poradili ze i tak mam douzivat jeden blister a mozno sa to este zlepsia potom sa uvidi, co vy nato...ja neviem

charlotka

no ja vie mas pravdu, urcite stym seknem, dovecera porozmyslam ci uz dnes, alebo vydrzim estetych 12 dni, uz v zivote to nedam do ust

sonka

charlotka ja ti poviem len tolko, vidis co ti HAK robi LEN po tyzdni, co ti bude robit neskor? nie je to sranda a nasledky mozu byt hrozne. Co pocuvam od ludi z rodiny, ktori pracuju v zdravotnictve o HAK, tak nikto na nu este nic pozitivne nepovedal. No neviem ci na depresie beries aj antidepresiva,alebo ako ti poradit, ale ja na tvojom mieste by som sa o svoje zdravie bala. Nechcela by som ako mlada dostat cievnu prihodu- napr. mozgovu a prezit ju napr. ochrnuta. No to je len priklad, nechcem ta strasit,ale nasi lekari kaslu na vsteko pokym nelezis na smrtelnej posteli.

charlotka

no som v pomykove, nasrana na celu HAK, ale vies ak mi to rozchadze cyklus moje depky sa zhorsia, na dtuhej strane sa bojimtoho co mam z nohami, napr. terasz je to fajn, ale po uziti tabl. vecer najhorsie

sonka

Charlotka, ja osobne, radsej by som mala cyklus rozhadzany, ako dostat moznu cievnu prihodu, to co si pisala nie je normalna reakcia a mali by to vediet aj lekari. Ale ide o tvoje zdravie, sama musis zvazit, co je pre teba lepsie.

charlotka

sonka, aj ja by som to urobila, ale bojim sa jednej veci, ze mi to rozhadze dost cyklus a ja mam problemy s depresiou a nemozem si to dovolit:(, nechcem to uz uzivat, nechcem...ale tohoto sa tiez bojim

sonka

na tvojom mieste by sm to hned vysadila. Sesternica je zdravotna sestra a za posledneho pol roka mali velmi vela mladych dievcat, ktore uzivali HAK a zomreli, len sa o tom nehovori, lebo firmy by prisli o peniaze, keby sa dievcata a zeny zlakli. JA som nastastie to svonsvtvo nikdy nebrala a nedovolila by som to nikdy ani svojej dcere.

wowo1

ano aj to patri k neziaducim ucinkom ako vela dalsich ,migrena ,,opuchnute nohy to je klasika..Fakt to svinstvo musis brat?To je napr znak ze mozes dostat emboliu a td.ale oni ti to jasne nepovedia na rovinu mna skoro antikonc zabila , lekari sa tak zlakli,,,ze som mohla vysadit plato tabletiek okamzite.Nikto ti nepovie pravdu ,ved z coho by zili firmy..Az ked som mala nasledky ,,bolo to okamzite.a nebolo nutne ziadne dobratie plata.Inak ak to vysadis okamzite tak sa ti trochu pokazi na tri mesiace cyklus pre to ti to neodporucaju.ale inak nicten cyklus sa napravi.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolest noh a zily z HAK? - Fórum - ZDRAVIE.sk