Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mám vážne obavy o svoje zdravie

Príspevok v téme: Mám vážne obavy o svoje zdravie
šššak

Neviem či mi niekto z vás bude vedieť pomôcť,ale dufam že to pomôže aspon mne tým že som sa zdôverila...Viete naozaj mám obavy o svoje zdravie som mlady človek nechcem aby mi zdravotné problémy bránili žiť normálny a plnohodnotný život. už od malička som bývala často chorá a nevedeli ma z toho dostať teraz ked som dospelá mám stále problémy a bojím sa....v zime mávam vždy chrípku ale to čo ma trápi najviac je že asi pred dvomi rokomi som dostala zápal močových ciest,viem že to prekoná asi každá žena,ale stále sa mi to opakuje a teraz mám k tomu aj gynekologické problémy....teraz bolo asi rok dobre s tým mechúrom ale gynekologovi som chodila tak často že ma už odtaial pomaly musia hnať...no a teraz som tu a píšem to preto lebo znova na mna prišiel ten močový mechúr hlúpy...nútka ma cikať a bolí ma v podbrušku ale ja už to nechcem!!!to ešte naozaj nevymysleli liek ktorý by mi dlhodobo pomohol???Nechcem takto žiť so strrachom že sa mi to môže kedykoľvek vrátiť!

usmev

sssak,napis mi na meil,pomozem Ti to prekonat,mavala som chronicke zapaly kazdy polrok som sa nasla u urologa.Pomohli mi prirodne produkty.duratnakatka@zoznam.sk

[zruseny12]

skus si kupit SP-enzym z lekarne...je to na zapaly a na odhlienenie...mne pomaha...vela ststia...ak by si este nieco sa chcela opytat rada ti napisem...

wowo1

aj mam problem mam virozu a chodim 5 x za noc.Vyliecim sa a hotovo. To ci mas v poraidku mechur ti zistia predsa u obvodneho rozborom mocu.Ak mas pochybnosti tak sa obrat na sukromne sono

jaja-jaja

šššak, škoda že si si neuviedla e-mail adresu. Vedela by som poradiť, ale tu to nechcem vypisovať. Lepšie do súkromného e-mailu, pretože je to dosť veľa informácií.

šššak

aspon že ten urologický čaj mi trochen pomáha,len sa teraz bojí ísť vycikať....no nič :((( dufam že ma to prejde do zajtra a nebudem musieť brať znova antibiotiká...bože ja sa tu rozpravam sama zo sebou :D

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mám vážne obavy o svoje zdravie - Fórum - ZDRAVIE.sk