ako na to

hajzlica

aj ja mam rada ked ma priatel chyti za vlasy...mame aj puta..bolo to celkom fajn...a tiez by sa mi pacilo keby ma ´znasilnil´..

iva.

ja mam tiež rada drsnejší sex. keď mi chytí ruky a neviem s nimi pohnúť, keď na plesne po zadku, keď mi chztí vlasy a potiahne....

10f200

machulka006 ja viem co je znasilnenie
bolo jednoduchsie napisat znasilnenie ako to opisovat
a kazdy pochopil co som tym myslel
tuto temu som nezalozil aby sme sa hrali na slovicka alebo definicie ale preto ze potrebujem poradit

okrem toho niesom si isty ale tusim mas zlu definiciu lebo to nemusi byt prinutenie iba zeny a nemusi sa jednat iba o suloz ;-)

machulka006

10f200 : pomenúvaj veci pravým menom... ak tvoju priateľku vzrušuje masochizmus, a iné násilníckepraktiky v sexe, nehovorí sa tomu znásilnenie. znásilnenie je totiž trestný čin, a ver tomz že žiadnu ženu to nevzrušuje...

"Znásilnenie je podľa súčasného slovenského trestného práva trestný čin proti ľudskej dôstojnosti. Spočíva v donútení ženy k súloži násilím, pod hrozbou násilia alebo s využitím jej bezbrannosti. Znásilnenie býva spojené so sexuálnou traumou obete.

hmm

heh, ja som zena :) a myslienka na nasilnejsi sex ma nahodou vzrusuje :) ja netuzim po hnusom idiotovi, ktory by ma znasilnil, ale myslinka, ze by moj chalan toho nasho sexualneho zivota vniesol nieco nove a trocha sadisticke (hhh) nie je uplne zla.. nehovorim o potokoch krvi a podobne, ale napr. tie puta by som prijala hah :D

drakenko

no neviem... asi nie tajne, ale podvedome - ani si to neuvedomujú... a pochybujem že by si tvoja priateľka užila znásilnenie od nejakého cudzieho debila rovnako ako od teba ;)