Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

RNG poraď

Príspevok v téme: RNG poraď
ziara

Kúpila som si GS CLA 2000 so zeleným čajom, GS Lecitín 1200mg a ešte extra zelený čaj v tabletkách. chcem spalovať tuky pri cvičení. Vieš mi prosím ťa poradiť ako to mám často brať v akom poradí a kedy? alebo prípadne aké prípravky by som si ešte mala kúpiť? Nechcem veľmi schudnúť len chcem odbúrať podkožný tuk a spevniť sa. dakujeem

ziara

Myslíš, že keby som si kúpila ten Xtreme lean supreme a ešte ten granulovaný lecitín tak to postačí? 2x denne xtreme a 2 hodiny pred cvičením lecitín?

RNG

GS CLA obsahuje 800 mg CLA a 40 mg vytazku zo zeleneho caju. CLA nespaluje tuky ale len zabranuje ich ulozeniu.Zeleneho caju je tam primalo na ucinnost(mizivo malo kofeinu...). Moje zdroje odporucaju napr 700 mg extraktu zo zeleneho caju a 200 mg alfa lipoickej kyseliny.
Alebo ovela silnejsie zmesy, napr pozri na obsah
-odkaz odstránený-
Oproti navodu ale mam namietku, pre vysoky obsah kofeinu odporucam pouzivat len rano a naobed, nie vecer. Pre ludi reagujucich prilis silno znizit davku na 2 alebo 1 zelatiniovu tobolku.
........
Co sa tyka lecitinu na naozajstnu ucinnost pri odburavani tukov treba zobrat 2 hodiny pred cvicenim alebo este lepsie plavanim lyzicu=10 gramov+ cisteho lecitinu, granulatu, nie nejake male tabletky so zbytocnymi pridavkami na tabletovanie, zbytocne drahymi na obsah.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

RNG poraď - Fórum - ZDRAVIE.sk