Mykóza - kvasinková infekcia

Príspevok v téme: Mykóza - kvasinková infekcia
maťa

ahojte...tak asi problém ktorý nás dámy trapy najviac...mykóza...tak sa chcem opýtať a prosím o radu...takže hygiena 100% používam laktacid, obrúsky na intímnu hygienu, bavlnené spodné prádlo, kúpila som si nedávno gyntimu - probiotica vag. čípky ako prevenciu....lenže používam aj tenké intimky môže byť problém v tom???preto sa mi to stále vracia???viem že tiež musím zapracovať na svojej imunite ale možu byť problémom aj tie intimky??? ďakujem

janíča

neberiem HAK,naposledy som ju užívala pred asi 10 rokmi,ale mykozu som mala predtým,aj počas užívania,ale vtedy prekvapivo menej často a po vysadení som ju mala tiež...

damian

HAK vyznamne ku kvasinkovej infekcii prispieva.

Zdroje:

Hormonal contraception and risk of sexually transmitted disease acquisition: Results from a prospective study. pt.wkhealth.com

ezinearticles.com

www.buzzle.com

mellinda

Baby, co mate problem s kvasinkami - zakladna otazka - beriete HAK? Pretoze ak ano, tak je velka sanca, ze prave ona je povodcom vasich tazkosti. Trpela som mykozou odkedy som ju zacala uzivat, neustale, kazdy mesiac, alebo po kazdom styku otrasne svrbenie, opuchy... Od novembra min. roka HAK neuzivam a odvtedy nebola ani jedna mykoza, to je 7 mesiacov pokoja.:))

janíča

pre zavedením si daj na krajiček maličko canesten kremu,len aby sa to "šmyklo". vybrala som dve balenia a dufam že to ostane v takom stave ako to je teraz,chalabohu po druhom menzese a nič sa neobjavuje,doteraz som to mala každy mesiac minimalne raz

kaja-

janíča, ja som polygynax mala pred dvoma týždňami. Ale sú suche a ja som si to nevedela zaviesť. Aj ma to bolelo. /panna nie som/ Ako si si to dávala? A pomohlo? Vybrala si dva balenia? dakujem.

janíča

baby,dlho som tu nebola... medzitým sa mi podarilo vydrankat si od doktora niečo,čo som ešte nemala(za posledných 12-14 rokov),problémy som mala tak raz do mesiaca.dal mi POLYGYNAX,mala som aj silný zápal-zatial mam teda pokoj,už je to dva mesiace-dufam že to konečne zaberie!!!!držte mi palce,za tie roky mam toho už fakt dost.

hanah2

Dievčatá, na vaše problémy je riešenie užívaním prírodných doplnkov vnútorne aj lokálne. Záujemkyniam odpíšem na udaný email.

dancaBB

ja mam tiez taky isty problem uz asi od svojich 14 rokov..mne staci ze sa niekde na verejnej toalete omylom obtriem o misu (samozrejme si na nu nesadam) a na druhy den mam uz svrbenie..alebo ked som byvala na intraku tak tam zo sprch som to mala...aj z antibiotik som to mala uz velakrat..no hruza
strasne som na to hakliva a asi koli tej imunite tiez