Elseve a materska kasicka

Príspevok v téme: Elseve a materska kasicka
jaro-slavka

ahoj chcela by som vediet ci mate nejake skusenosti s tymto samponom...nasla som tu jednu temu o tomto sampone ale nebolo tam skoro nic napisane tak sa pytam este raz...na inych forach som citala ze jedna baba mala s neho lupiny a zasa sesternica si ho velmi chvali tak chcela by som vediet aky nazor na neho mate vy!

iwus

minimalne rok ma jedowali sampony wyskusala som secko mozne cez shaumu po gliss kur a musim zaklopkat zatedy tento sampon s materskou kasickou pouziwam uz ale 2mesace a nemozem sa stazowat :)))))))) wdakabohu dufam ze to tak aj ostane a moje wlasy si zase nerozmyslia ze zacnu byt odweci jak zdy...

Hapacabanna

Ja som ho uz raz mala a nemozem na ten sampon napisat nic zle.Krasne mi vonali vlasky a zdali sa mi take hebke na dotyk.Ale inak pre mna sampon ako sampon :-)

werunka

ja som si kupila sampon aj balzam a odporucam kazdej babe....su po nom krasne hebke vlasy..vobec ich nezatazuje a je pravda ze krasne vonia

monika9

uz som ho pouzila a je fajn,ja som si elseve kupila ten velky v dm-ku,predtym som pouzivala cerveny a tiez bol fajn ale ja zijem v cechach a tam su lacnejsie veci,su k nemu aj balzami ale tie som zatial nekupila lebo mam oblubeny fruktis

kelisova

ja som ho používala náhodou bol veľmi dobrý mala som po ňom také pekné hebké vlasy a nádcherne vonia:)Propaguje ho Penelope Cruz moja naj herečka