Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

bolesti v podbrusku

Príspevok v téme: bolesti v podbrusku
pianosa

Takze jedna sa o to,ze mam uz asi tyzden po menstruacii ale stale citim tlaky v podbrusku ako keby som stale mala svoje dni ale pritom nemam.U doktora som bola zhruba pred troma mesiacmi a som dokonale zdrava a tak moja mamca prisla s revolucnou myslienkou,ze tu bolest mozem citit tym,ze so svojim priatelom sa zatial iba drazdime a vsetky tie veci okolo toho ale este sme spolu nespali.Sme totiz spolu este velmi kratko a nechcem sex zbytocne urychlit.Tak neviem ci to je vazne tym,ze mi ten sex chyba a ze z toho mozem citi take tlaky,pretoze ono to nieje ani nejaka bolest skor iba take stahy a tlak.

lilinka

Mozu to byt ovulacne bolesti. Obcas to citit ako tie menstruacne krce, prichadza to zhruba v polovici cyklu, tak je to mozno ono.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

bolesti v podbrusku - Fórum - ZDRAVIE.sk