Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

mam ho opustit?

Príspevok v téme: mam ho opustit?
leja

Ahojte vsetci.Nasla som toto forum aspon sa s vami podelim o svoj problem.Mam 28rokov a zijem so svojim priatelom s ktorym mam aj dieta.Mame jeden jediny problem a to je jeho rodina.Neviem ci som blazon ja alebo oni ale je podla vas normalne ze sa tam v kuse rozprava o jeho byvalej zene?Okrem toho si pustaju kazety z ich svadby a ak sa urazim tak ja som ta zla vraj to pozeraju len ako spomienku.No a mam sa na to pozerat.ze aky boli zlati.Dalej ma dominantneho brata ktory nam zasahuje do zivota v kuse mu vyvolava a urobil si z neho poslika.Ja by som strasne chcela svoj vlastny zivot a nie byt ovplyvnovana jeho rodinou ale on na nich neda dopustit.Neviem co robit pekne slovo nepomaha a moja vina je v tom ze mu stale odpustim.Lenze odkedy sme spolu totalne mi kleslo ego.Citim sa byt menejcenna.

ziara

podľa mňa môžeš byť šťastná iba ked ho opustíš...lebo ľudia sa nemenia...viem z vlastnej skúsenosti..zmenia sa načas a potom sú zasa takí istí. Mysli do budúcnosti a mysli na svoje deti. Tvoje deti nebudú šťastné ak nebudeš ty šťastná...vo vyššom veku určite. Ja by som zaťala zuby a opustila ho. Nemá k tebe úctu teraz...čo potom o pár rokov..

wowo1

moj z byvaleho manzelstva nema jednu fotku. vraj netreba a ani sa nerozprava .ked sa nieco spytam odpovie maximalne ano nie. Tiez brat vyvolaval ,ale som sa s nim porozpravala teda s tym mojim a vysvetlila mu ze predsa nechce fungovat ako call gril na zavolanie ked brat nieco chce, od vtedy uz nie je stale na linke...a nevybavuje bratove veci a pozicky penazi atd.Tlacila som na to ze predsa nie si sluha svojho brata a zabralo to

dd

poviem ti, ze toto nie je normalne a ked by som ja mala toto zazivat, asi by som skocnila v blazinci, alebo daaaleko od neho a jeho rodiny..treba hlavne jemu rozumne vysvetlit, ako ti to ublizuje a ze sa tym trapis a citis menejcenna, ako keby si bola pre jeho rodinu nic a jeho byvala vsetko..neviem co sa stalo s jeho byvalou, ale pozerat dokolecka ich svadbu a este ti pripominat, aki boli zlati..ano, mozno boli zlati, ale teraz si tu ty, nie ona..verim, ze chces svoj vlastny zivot a nie ovplyvneny jeho rodinou..nieco podobne poznam..proste musis nabrat silu a odvahu sa s nim otvorene porozpravat a vsetko mu povedat a ked si uvedomi, ze mas pravdu, tak ist si tvrdo za svojim..

bobinka

neboj sa leja budeš aj ty šťastná..potajomky poškod tú kazetu a budeš mať pokoj..je to kruté ale ináč sa nedá nič robiť..proste ju znič a hotovo..a k muzovi sa správaj velmi milo pred nimi aby ich roztrhlo od jedu a basta.

leja

Je to strasne tazke...Ja som tiez rozvedena a z prveho manzelstva mam jedno dieta byvaly si nasiel milenku a odcestovali do USA.Boze ja mam taku smolu.....asi si nezasluzim byt stastna.

lilinka

Nepomoze nic ine, len otvoreny rozhovor. Zdorazni priatelovi, ze taketo spravanie ti ublizuje a ked uz to nic nezmeni na jeho rodine, aspon on by si to mal uvedomit a svoje spravanie prehodnotit. Je to o to zlozitejsie ze mate dieta a chapem, ze v tejto situacii nie je rozchod ako rozchod. Ale si predsa este mlada a takymto sposobom trpet si naozaj nezasluzis. Drzim velmi palce.

ziara

No ja by som ho opustila...viem že je tam dieťa..ale kam toto smeruje? ved ak to tvoje dieťa uvidí ako sa k tebe v rodine správajú..čo myslíš..ako sa k tebe bude správať tvoje dieťa? A nieje normálne že si púšťajú kazetu svadby s jeho bývalkou..nie to teda nieje normálne a mala by si sa brániť. Ja by som k jeho rodine už ani nepáchla. a jemu by som dala na výber..je to kruté..ale je to jediné riešenie. To sa už nezmení..už je spísaná "zmluva" podľa ktorej sa riadite od začiatku a zmeniť sa ver či nie..nedá...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.