Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

PROSIM O Radu,PYTIAOL,SIROVE MYDLO, :(NEVIEM AKO DALEJ:(

Príspevok v téme: PROSIM O Radu,PYTIAOL,SIROVE MYDLO, :(NEVIEM AKO DALEJ:(
zuzinenka

Ahojte, 4roky chodim ku koznej,pravidelne kazdy mesiac, cistenie pleti a svietenie nejakym specialnym svetlo,kazde rano a vecer sa staram o plet a aj napriek tomu vyzera moja plet dost nechutne. :( Kozna mi uz neviem pomoct, stale mi predpisuje veci ktore som uz brala aj napriek tomu ze jej vravim ze mi to nezabera, skinoren,duac,ddifferine. Ale mne to nepomoze ani po mesiaci pouzivania.Nic:( Teraz som si kupila sirove mydlo a pytiol,citala som tu nazory a vraj to pomaha, mydlom som si umyla plet zatial len 2x kedze ho nemam ani tyzden,a nechcem prehanat, pytiol po 3dnoch pouzivania,ziaden rozdiel:( plet mam vysusenu a to som ani tyzden nepouzivala. tak si nato davam rano krem bioderma Sebium. Sama uz neivem co si mam na tvar davat, za 3-4 roky sa moja tvar skoro vobec nezmenila, nieje to sice strasne na cele male vyrazky ktore sa nedaju vytlacit, a na liciach tie take vacsie bolave. Viem ze su aj horsie pripady,ale ja si uz fakt neivem pomoct. Uz to ani make upom nejde zakryt,stracam sebavedomie,hlavne ked mi mamka povie ze mam hroznu plet,ja viem ze to tak je ale snazim sa robit vsetko preto aby to bolo lepsie a nic. Prosim vas poradte mi nieco ak mozete:( dakujem.

Ivka 1

Odporúčam umývať si tvár mydlom z Aloe nie
s prídavkom aloe, potom použiť na vyčistenie pleti Aloe activator a taktiež použiť aj hydratačný krém s vysokým % aloe. Pleť sa Ti určite zlepší.

ahojky:-)

mozem ti odporucit jeden skvely hydratacny krem.najdes ho v DM,znacka:alverde.Ja pouzivam ten z vytazkami z aloe vera a je fakt skvely a 30ml stoji 100sk takze cena je skvela.

baku

kocka davaj si na tvar svoj vlastny moc... ano dobre citas.. najdi si na tomto portali ... je tu o tom vela pisane a fakt to funguje takze zahod predsudky a skus to :) drzim palce :)

leticia

ahoj,ja sa s pletou tiez uz dlho trapim... a musim povedat ze ja som s koznymi doktorkami skoncila..proste plet,ak je aj aknozna by sa nemala stale len vysusovat,lebo strati hydrataciu a potom sa masti este viac..ja som zasla k mary kay poradkyni,zaroven beriem aj antikoncepciu,aj ked plet nemam uzasnu,citim sa lepsie..podla mna plet mas vysusenu az az po tych vsetkych chemicych mastickach co ti dala doktorka..samozrejme dodrziavaj pitny rezim,dobry je zihlavovy caj na precistenie a mne prospieva aj pohyb aspon sa cely organizmus prekrvuje..mam 20 rokov,takze viem o com hovoris..pekny den..pa:}

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

PROSIM O Radu,PYTIAOL,SIROVE MYDLO, :(NEVIEM AKO DALEJ:( - Fórum - ZDRAVIE.sk