Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

po akom case sa da otehotniet?

évike

mikaela, to ti lekarka musi povedat, nachapem ze tu sa pytas na taku zavaznu vec. Kazdy pacient, aj kazda cysta je individualna.

maikaella

baby...a viete mi poradiť, či možem otehotnieť aj ked mi teraz lekarka nasla 3cm cystu??? prosíím len seriozne odpovede, dakujem vam

1111

Zaujimalo by ma, ci sa da otehotniet aj v pripade, ak by zena mala nejaku vaginalnu infekciu. Otehotneli niektore i tak?Dakujem.

valentyna69

caute som us dva roki zenata astale este ne som tehotna je to problem ale as teraz sme to skusali na plno asi takich 3 mesiacov mama nieki problem lebo ja sa velbi bojim poratemi nieak amestruaciu mama pravidelne kazdi mesiac us bi smechceli mat babo dakujem

miminka545

ahojte...tak my oddnes pracujeme na babätku...kedy si mozem robit test? az v den predpokladanej menstruacie,alebo 5 dni po pohl.styku,alebo to je jedno? niekde sa pise tak,a niekde inac...
sama na sebe vnimam,ze by som male velmi chcela,ale sa bojim sklamania,ze test bude negativny,ze to dlho nepojde...chapete,stale to mam v mysli,bojim sa :-(

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

po akom case sa da otehotniet? - Fórum - ZDRAVIE.sk