Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

po akom case sa da otehotniet?

kikuus

vysadila som HAK a uz je to 2 tyzdne co som mala mat menzes a staaale nic..robila som si aj 3 testy, vsetky negativne..uz newiem co mam robit, dostanem ho vobec niekedy????

tiborko

ja by som sa chcela informovat kedy by som mohla otehotniet ked mam cystu vraj je vodnata a je velka asi 2,5cm ci sa da otehotnietaj vtedy ked ju mam

zelenina

moja najlepsia kamaratka v dosledku ATK zomrela vo veku 23 rokov na trombozu, myslim, ze to hovori za vsetko. je to kazdeho zdravie, hlavne ze farmaceuticka firma sa buchne po vrecko a gynekolog pojde na exoticku dovolenku.. co tam po zivotnom prostredi a ludskomm zdravi..

zelenina

aminika, asi si malo studovala, ked nevies ake ucinky maju estrogeny na muzske telo. a ak si lekarka, tak velmi dobre vies, ako skodlivo posobia umele hormony na zdravy organizmus

jarka_usa

Ahojte, mam velku infekciu+zapal, beriem antibiotika. Da sa aj pocas takychto problemov otehotniet? Alebo zena musi byt uplne zdrava? Vdaka za odpovede..

aminika

hej zeleninka... nic proti tebe, ale studovala som chemiu a medicinu roky a nvm o com ty tu pises... ak mas dobru gynekologicku a predpise ti antikoncepciu vhodnu pre teba tak nemas ziadny zdravotny problem... ono to vlastne aj pomaha... ked ma totiz tvoje telo s hormonmi zmatok tak hak to upravi... a to ze su gayovia absolutne nesuvisi s hak ale s tym ze sa k tomu konecne mozu priznavat... vzdy boli a vzdy budu...

zuziacik24

da sa otehotniet jedine cez ovulaciu, ale to kedy ovulujes predsne zistis jedine ovulacnym testom alebo meranim bazalnej teploty atd. ..samozrejme...ide o to ze po vysedeni HAK je vysoka prvdepodobnost ovulacie aj u zien s anovulacnymi cyklami (preto ta "liecba" neplodnosti pomocou HAK)..akokeby vajecniky dlho spali a potom to chcu dohnat...

miminka545

takze mozem to rozumiet tak,ze v tomto pripade si neotehotnela pocas ovulacie..tak to som uz asi kus mimo..preco sa teda rataju plodne a neplodne dni,ked sa da otehotniet kedykolvek?

miminka545

a myslis,ze to zalezi aj od toho ci budem mat alebo nie plodne dni? ci je ta vysoka pravdepodobnost otehotnenia po vysadeni celkova,alebo len v plodne dni.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.