Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

RNG chce odist

Príspevok v téme: RNG chce odist
skoda

forum citam len kratko a zasnem ako jeden clovek teda RNG tolko vie o zdravi a to z roznych oblasti.su to neocenitelne rady.dakujem,tiez by som si chcela objednat koloidnu vodu aj enzymy aj ten grepovy...neviem teraz nazov ale to odkladam ze az ked dodojcim a tu sa dozvedam ze mozno RNG konci aj s obchodom,skoda.

nikol84

lizanka - tak to mi porad prosim ta, ze co vlastne jes, ak nejes ziadne mliecne vyrobky, ani nic z bielej muky, ani nic vyprazane, mastne a ani nic, v com su znicene rastlinne tuky?...a ani sladke?...aj ja to chcem vyskusat...len teraz mam z toho taky zmatok, neviem vlastne co mozem...tak porad prosim ta..

RNG

zuzu, lecitin je doplnok vyzivy. Spytaj sa "dokedy potrebujem vyzivu " a odpoved je zrejma-vzdy.
Dokedy si to potrebujem doplnovat miesto toho, aby som to dostala v jedle?
To zalezi od tvojej stravy a travenia v tele.
Ja osobne odporucam lecitin kazdemu bez vynimky, 1 lyzicu(10 gramov) aspon raz za tyzden na cistenie ciev a vyzivu mozgu, viac na stracanie tuku z tela

zuzzuu

RNG chcem sa ta opytat na co je dobry lecithin, ja som si kupila lecithin v tabletkach a uzivam ho kazdy den, ako dlho by som ho mala takto uzivat?

hmhmhm

Nedá mi to, musím to napísať pre prípad aby sa to neopakovalo.
V téme " pravda o rakovine - vitamín B17, istý " radca" hrubo urážal RNG a je možné že aj preto RNG reagoval tak ako reagoval. V tej téme radca píše pod rôznymi nickmi (kosa,ifka,kamos atď.) a pretože som v tej téme bola dlhšie, mala som to možnosť spoznať. Ak máte záujem prečítajte si tam zopár listov. Diskusia je diskusia výmena názorov môže byť, ale to čo tam písal radca-kosa to už bolo hrubé urážanie RNG, ktorý si to nezaslúži.

lotka

lizanka dakujem si zlata ako si mi to opisala:)...ale este jednej veci nechapem ako sa pouziva ta koloidna strieborna voda, sa tym potieraju vyrazky alebo sa to aj pije, naozaj neviem

lizanka

lotka:opisem ti celu svoju torturu, lebo vsetko so vsetkym suvisi, pokusim sa strucne.

typ akne-povodne medzi II. a III. stupnom, suvisle cervene celo, mierne napuchnute, vela hnisavych vyrazok, dost bolavych malych hrciek, bolo tazke najst 1 jediny cisty alebo aspon nezapaleny por. zaciatok ochorenia-cca jesen 2005

2 roky chodenia po koznych-zaberali len lokalne antibiotika kym sa nevytvorila rezistencia, inak predpisovali same veci, ktore dlhodobo nezaberali.

povedala som si DOST, zacala som skumat internet, nasla som toto forum a rady od RNG, najprv som nebrala rady o zmene stravy a pod. vazne. nasledovali najprv pokusy s roznymi vodickami pripravkami, posledny zufaly pokus s ATB od koznej.

od Vianoc radikalna zmena stravy-nic vyprazane, mastne, presolene, sladkosti, ziadne buchty ani nic podobne, viac zeleniny, ovocia, postupne vylucenie bielych rozkov a bielej muky celkovo, nejem nic, co si sama nepripravim-t.j. peciem si z cleozrnej ovsenej muky rozky a zemle. varenie bez akehokolvek oleja tuku, teraz si obcas dam trosku masla a chcem si kupit pan. oliv. olej. nepijem mlieko ani nejem nic mliecne, vraj sa smie len kysle mlieko-ale po jeho castej konzumacii som sa tiez vyhadzovala. nepijem aspon 1/2 hod pred jedlom ani 2 hod po nom, ovocie jedavam len na prazdny zaludok a s nicim nekombinujem, obcas si dam enzymy, lecitin. tolko k strave.

od januara som brala cca 4 mesiace zinok 50mg/den a Mexicky Yam, ziaden vysledok. takisto od januara lieba mocom-iba potieranie, vsetko zmizlo a mala som cistu tvar, ale asi len tyzden-dva, potom sa do mesiaca vsetko vratilo. zacala som pouzivat kokosovy olej-niekedy v marci. v polovici maja som si objednala aj GSE, najprv som ho len pridavala do kokosaku, potom som to zacala pridavat do pitia-je hnusne horky. zvysovala som dennu davku z 10 kvapiek postune az na 30 co pijem doteraz. vysledok do mesiaca-vyrazne zlepsenie. aj teraz pokial idem niekam na vylet a nedajboze zabudnem GSE, scervenie mi cele celo a pribudaju vyrazky, koncom augusta mi prislo v zasielke aj koloidne striebro, viditelne ucinky prisli az po 3 tyzdnoch, lebo som bola na navsteve kde sme papali pizzu, cestoviny, toasty a sladke kolace(nemohla som sa zdrzat) a trvalo 2 tyzdne kym sa z toho moja plet ako-tak pozbierala. dalej som skumala net a nasla som nieco a psychickych pricinach chorob- ze zo svojho nestastia obvinujem inych, na niekoho mam tazke srdce a zavidim. postupne mi doslo na koho sa hnevam, tej osobe som odpustila a s ulavou som sa v tej chvili rozplakala-neviem ako je to mozne, ale od tej chvile ma uz nedokazu vyrazky rozhadzat, aj to uz mam len zopar fliacikov a akne potlacene na I.stupen.

lubos555

juuuj, velka skoda :( mne tiez velmi pomohlo GSE a aj niekolko inych, po par pre mna zufalych mesiacoch snorenia po internete..
Mne GSE a vobec liecba potravinovymi doplnkami a stravou vniesla iskru do zivota. Mohli by ste este par rockov potiahnut a ked zarobim tak to rozbehnem v ruzomberku:)
Odo mna velke DAKUJEM, aj za tuto stranku

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

RNG chce odist - Fórum - ZDRAVIE.sk