je mi vazne na nic...

monika9

ahoj....ja som bola podat sportku dneska...vcera mi bolo celkom fajn,konecne ma hlava trocha prestala boliet....takze vidis to na najlepsej ceste?? no vidis netreba hnad do depky prepadat.....drzim palce...

hmmmmmm

vcera vecer to vyzeralo ze uz konec ale potom sa to dalo akosi dokopy.dnes si mame este pokecat lebo vcera sa nam nechcelo resp nebol cas na take :P..uvidim co bude dnes ale uz by to malo byt ok

monika9

ahojky,tak to som rada ze si uz oki a ze vsetko je uz ako tak urovnane.....za podporu nedakuj,nie je zaco....daj vediet ako sa ti dari....neboj a nestresuj a urcite jedz.......

hmmmmmm

zda sa ze je vsetko na najlepsiej ceste...uz mi povedal ze ma lubi dal mi normalnu pusu som myslela ze sa roztopim...este uvidim co z toho bude.ale dakujem za podporu dako som to prezila...sice teraz musim zacat jest aby som pribrala naspat ale to sa spravi

monika9

neboj ono sa vsetko urovna.....niekedy nie tak ako by sme si predstavovali ale cakaju nas nove vyzvy.....skolu ja mam uz za sebou aj vysku.....ked som bola prvacka umrel mi otec a to som uz mamku nemala a vidis prezila som

hmmmmmm

nic ma netrapi len je tu uz skola a tak..povinnosti a menej casu mysliet na to.ach ale aj tak je to nanic.neviem ci este niekedy budeme poriadne spolu...aj vcera vecer mi to tak luto prislo ked som zaspavala..no hrozne.ale momentalne to nie je na mne :(

hmmmmmm

len problem je v tom ze my sme sa nerozisli..ved mu dam este chvilku casu a uvidim co bude...asponze mi uz nie je az tak na nic lebo mam ine veci v hlave