Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako to je?PROSIM poradte

Príspevok v téme: Ako to je?PROSIM poradte
vivien

Chcem sa spytat iba jednu otazku,ci je antikoncepcia yasminelle urcena aj na plet.ja ju uz beriem stvrty mesiac.po vsetkych strankach mi vyhovuje,len ta plet je zlepsena minimalne..nemam nejake velke problemy,ale kto znas nechce mat dokonalu plet?prosim som vazne zufala,je to moja prva antikoncepcia...beriem ju aj kvoli pravidelnosti cyklu..dakujem

lilinka

Na plet je aj Minerva...teda mala by byt, ale kazdy je iny. Ja ju beriem uz asi dva roky, plet sa mi sice zlepsila, ale myslim ze to bude skor vekom ako tou HAK. A styri mesiace na viditelnu zmenu co sa tyka pleti je trochu malo. Uvidis neskor.

moniqa87

neviem ako je to s tym, ci je ta hak dobra na plet, ale kamoske tiez kvoli tomu predpisali hak a plet sa jej vyraznejsie zlepsila az po 9 mesiacoch

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako to je?PROSIM poradte - Fórum - ZDRAVIE.sk