Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

MALOVAŤ ALEBO NEMALOVAť PRI AKNE??????

Príspevok v téme: MALOVAŤ ALEBO NEMALOVAť PRI AKNE??????
devil

ahojjte, mam akne uz asi 2 roky, ale posledny rok je to horsie, make-up som zacala pouzivat uz davnejsie, a musim povedat teraz je pre mna nevahnutnou sucastou kazdodenneho zivota:(( a tiez podotykam NENAVIDIM HO!!! pouzivam make-up od miss sporty alebo aknecolor:( jedno "lepsie" ako druhe, a jedinou vecou na svete ktoru by som chcela je zbavit sa akne, som dost zufala mam ho najme na licach a cele:( co si myslite vy je dobre pouzivat vobec nejake make-upy pri akne, nieje to zbytocne zvyraznovanie akne lebo wela ludi mi povedalo ze to este len zhorsuje

devil

No, dakujem pekne za rady, skusim sa teda popytat na tu gáfrowu mast:) plet mam ako sa to wezme, newiem to dobre posudit pretoze ked nanasam make-up zda sa ze je sucha aj ked ju premastim kremikom od koznej ktory by mal byt liecivy, ale ked mam make-up obcas sa twar leskne a masti sa, je to tazke, mne welmi pomohl zas citiaci caj ktory je urceny aj na chudnutie

.xyz.

Aj v téme "RNG chce odist" píše lizanka
(Dnes 12:40) o recepte (aj) proti akné. Asi treba trochu viac hľadať.

.xyz.

Inak ešte, asi na rozdiel od sweet, si tiež myslím, že u mnohých je akné spojené s metabolizmom, či stravou (čo asi nie je žiadna novinka). Hneď dole nižšie som tu práve našiel tému "AKNE - ZAPCHA - CHUDNUTIE", ktorá odkazuje na príslušnú problematiku. Čo už, treba asi vyskúšať, čo sa dá, alebo nájsť schopného dermatológa.

sweet

ja mam tiez hnusne akne a ja fakt uz neviem co mam robit, cakam uz 4 roky minimalne kym to zmizne a nic :( a tie reci ze to je z jedla si usetrite , v tom to vobec nieje :( uz proste 4 roky som sa neprebudil bez novej vyrazky

.xyz.

Skus si vyhľadať iné diskusie ohľadom tejto problematiky. Mám podozrenie (z vlast. skúsenosti), že práve rôzne mastičky (prípadne aj make up) môžu tvorbu akné provokovať. Niekto tu dokonca písal, že mu napokon pomohlo len to, že si prestal ošetrovať tvár krémami a začal si ju častejšie vymývať čistou vodou a pomohlo mu to. :)

fifinka

skus si kupit gafrovu mast s ichtamolom (23 sk v lekarni) a davaj si ju vecer pred spanim...

kup si mydlo bez alkaloidov ktore nevysusuje... odporucam Eucerin...

tym si potom tu mast rano umy (cistou vodou to nepojde)... tvar si umyvaj len tymto mydlom a hlavne studenou vodou... studena voda je protizapalova...
a takisto si tvar umyvaj aj pred nanesenim masti...

naozaj odporucam, sama som to na sebe skusila a aj kamosky ktorym som to poradila su spokojne...

ta mast akne postupne vysusi, a potom vylieci...
a podotykam ze je to mast prirodna, ziadna tvrda syntetika... cize ju mozes pouzivat v podstate neobmedzene...

lilinka

No zalezi aj od toho, aku mas plet, ci skor mastnu alebo suchu. dolezite je plet pred makeupom dokladne vycistit. ak ho potom nanasas cistymi rukami, akne by to zhorsit nemalo. a samozrejme vecer dokladne odlicenie. a na to maskovanie ako som uz spomenula, zalezi aky typ pleti mas a podla toho vyberat pripravky.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

MALOVAŤ ALEBO NEMALOVAť PRI AKNE?????? - Fórum - ZDRAVIE.sk