1.tabl. HAK

kajushka

dobre,dakujem no vyzera to tak ze bude vsetko uz normálne,tak pockam a ak po 3 mesiacoch bude takisto tak pojdem,dakujem za radu

machulka006

kajushka - vydrž tri mesiace...ak to neprejde tak zmeniť...ak by sa to ale zhoršovalo, tak choď k lekárovi hneď

belara

no tak ja taky problem nastastie nemám len som o tom pocula,a tak cakam ci je to ok alebo mam skusit ine ci tie zle stavy pridu neskor,ale uz 2.den a zatial vsetko bez problemov,dufam ze nebudem musiet menit.inac diki

janinka3456

ahoj belara. tak ja napríklad som tiež hned po prvej tabletke, asi po 45 minutách, mala strašné stavy. Točila sa mi hlava a silno mi bilo srdce. Po asi dvoch hodinkach to prešlo a na druhý den sa to zopakovalo, ale už kratšie. A zhruba mesiac som bola podráždená, plačlivá, no potom všetky tie divné stavy prešli a teraz mi je fajn. Daj tomu chvílku čas, kým si telo zvykne na hormóny. No ak sa cítiš veľmi zle tak zváž sama či s tým prestaneš alebo skúsiš počkať.

lilinka

No po prvej tabletke je to este prilis skoro. Ber dalej a uvidis, ci je to tym. Mozno nad tym len prilis premyslas.