Pichanie srdca a bolesti srdca

Príspevok v téme: Pichanie srdca a bolesti srdca
janulinka

ahojte...mám problém, že ma často pichá okolo srdca aj na hrudi, občas sa mi ťažšie dýcha, bolí ma aj chrbtica..a taktiež mám pocity bolesti srdca, prosím vás..má s tým niekto skúsenosť??? lebo sa bojím, že je to srdce..aj keď lekári sa vyhovárajú na chrbticu..môže toto spôsobovať chrbtica, že ma pichá a bolí srdce??? mám aj diagnostikovaný prolaps mitrálnej chlopne, ďakujem za odpoveď

vyhadzovac

AHOJ PROSIM O RADU BOLI MA PRI SRDCI ALE CI TO JE SRDCE TO NEVIEMALE JE TO LAVA STRANA A DOLE ASI V POLOVICE PRSNIKA TO ZACINA.TAK MA PICHA A BOLI SEM TAM ALE JAK ZACNE TAK MAM PROBLEM SA POSTAVIT A VTOM PRIPADE AJ NADYCHNUT MAM PROBLEM POTOM TO PREJDE ALE CITIM TO PO TOM ASI TAK DVA AS TRI DNI A TAK POKOJ A POTOM ZAS KOLOTOC DOOKOLA.SIEL BY SOM K LEKAR ALE SOM V PRACI ESTE MUSIM DRZAT 4 TYZDNE PORADE MI CO TO JE???MOZNO SI NAMYSLAM ALE INE AKO SRDCE MA NENAPADA A MAM 25 ROKCKY CHCEM TU ESTE ZIT NA TOM SVETE ASI TAK 100 TO BUDE AKURAT DAKUJEM

karioll

danka 0
skus zmenit polohu pri spani.zhlboka sa nadychni a nedychaj,zmen polohu a ked ta to bude boliet aj nadalej,je to srdce.vo vacsine pripadov je to chrbtica,hlavne krcna zvykne robit taketo problemy,ale by som zvazil vysetrenie u kardiologa

ssnoro

aj ja mam presne ten isty problem. Bol som pri lekarke a vravela ze je to chrbtica. Predsa som si dal spravit EKG a dalsie vysetrenia. Vysledky OK, takze treba verit ze je to chrbtica, aj ked to nie je sranda ked to pichne, riadne to cloveka nalaka :-(.

danur

mam rovnake skusenosti tiez ma pichava pri srdci boli na hrudi,boli cely chrbat a eset mi obcas aj mravci behaju po lavej ruke a citim ich aj na lavom lici. vsetk yvysledky mam v poriadku aj echo srdca ma v poriadku. doktori tvrdia ze je to od chrbtice neviem ci ma tomu verit. ma niekto rovnake skusenosti?

Peto T

Ak máte obavy o svoje srdce, užívajte vitamín C, aspoň 500mg denne. Viac je lepšie, ak nie sú problémy s obličkami, metabolizmom železa a medi, deficitom G6PD.

Kapitola "Srdcovocievne ochorenia"
rizikaockovania.sk

Amos

ahojte...mám taký istý problem a hľadám naň odpoveď, ale stále nič. Môžem presne citovať Janulinku a zhodneme sa na 100%. Často pichá okolo srdca aj na hrudi, občas sa mi ťažšie dýcha, bolí ma aj chrbtica..a taktiež mám pocity bolesti srdca, prosím vás..má s tým niekto skúsenosť??? lebo sa bojím, že je to srdce..aj keď lekári sa vyhovárajú na chrbticu..môže toto spôsobovať chrbtica, že ma pichá a bolí srdce??? s tým rozdielom, že srdce som mal vždy ok? Nepijem, nefajčím a snažím sa i športovať i keď pri práci niet nato vždy čas. Ďakujem za vypočutie a budem rád ak mi niekto k tomu povie viac...

ivory

par krat do tyzdna ma pichava pri srdci a je to dost neprijemna bolest, a este sa mi aj zle dycha, neviem ci s tym mam ist k lekarovi, neviete poradit?

mirka123

mna picha pri srdci veľmi často, aj keď mi doktorka povedala, že mám krivú chrbticu. mám z toho trošku aj obavy, lebo napr. moja mama mala na srdci nádor a to jej zistili na poslednú chvíľu. takže ako si to mám vysvetliť. keď každý lekár povie svoj názor.

sara333

presne mam ten problem,dakedy az skriknem tak ma zaboli,nemozem sa nadychnut,vystrasim sa.....hmm...este som u lekara nebola
no a chrbtica ma riadne bolieva,rano sa zobudzam a nemozem sa pohnut,inak mam skoliozu