Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

geopatogenne zony, liecitelia

Príspevok v téme: geopatogenne zony, liecitelia
unbelievable

ahoj. dnes u nas bola pani, ktora vraj odstranuje geopatogenne zony. ja vlastne ani neviem, o com to je.. zavolala ju moja mama, ktora bola u homeopaticky a povedala jej, ze je na tieto zony nachylna. no a ta pani mi zacala rozpravat o mojej povahe, o tom, ako riesim vztahy, dokonca, ze na mne sedi jeden profesor, a je to pravda.. odnikadial to nemohla vediet.. videla nas prvykrat v zivote a my ju.. rozpravala mi, ako mam riesit niektore situacie a tak..
ALE mam pochybnosti.. mam jej verit alebo nie? viete, som typ, ktory sa pri prvom styku s uplne cudzim clovekom vzdy zacervena (zrejme socialna fobia) a z toho mohla usudit, ze som si sebou neista a podobne.. ale na druhej strane tie ostatne veci neviem ako na ne prisla..
mate nejake skusenosti s tymito ludmi? pomohli vam? alebo naopak?
vdaka za vsetky prispevky :)

unbelievable

este jedna vec ma napadla.. napr. mi povedala, ze sa nemam bat maturit.. predtym som jej povedala, ze tento maturujem.. a podla mna sa kazdy boji maturit.. je sice pravda, ze ja sa ich bojim fest velmi, ale aj tak..
tak ja neviem, ci su to len ludia, kt. domyslaju a svojim rozpravanim a spravanim vas donutia tomu uverit, alebo je to fakt v nich...
ona tie veci hovorila s takou istotou, ze som normalne otvarala oci, co to rozprava...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

geopatogenne zony, liecitelia - Fórum - ZDRAVIE.sk