Ktorý samoopaľovací krém je naj...

zuzulienka9

ja si kupujem cez popupstore organický krem invisible stan a je perfektný - opálenie je prirodzené a super sa rozotiera

parlamentka

Samoopalovakov je na trhu naozaj veľa, no len málo z nich poskytne naozaj dobrý výsledok. Rozdiel je najmä vtom, či ofarbí pokožku zvonku (super, no trvá to len pár dní a pri schádzaní sa robia flaky + špiní oblečenie) alebo tónuje pokožku zvnútra (najlepší spôsob, ktorý simuluje opaľovanie na slnku).
Dôležitý je samozrejme aj výsledný odtieň, ktorý by nemal byť tmavší ako 2-3 odtiene od vášho prirodzeného - inak to bude vyzerať neprirodzene :/
Za mňa jednoznačne "Samoopalovacisvet" to sú jediný odborníci na samoopalovacie prípravky u nás. Dokonca o tejto téme píšu aj vlastný blog...

DI DI DI

Dlho som pozerala na nejaký dobrý samoopaľovací krém a málokedy sa mi podarilo nájsť nejaký dobrý. Nakoniec som sa rozhodla siahnuť po internete a pozrieť sa na prípravky, ktoré si ľudia chvália zdravovek.eu... a tie som napokon aj vyskúšala. Vlastne neľutjem ani jeden, nemôžem povedať, že by to boli vyhodené peniaze. Teraz ich už iba tak striedať jeden po druhom. Niekedy sa to skutočne oplatí, nedať len na seba a pozrieť sa, aké recenzie daný produkt má, ako dobre sa predáva a či ho ľudia odporúčajú aj v nejakých článkoch. Ak áno, viem, že je dobré po tom skočiť a vybrať si to. Takýto výber len málokedy ľutujem. Ikeď áno, trvá dlhšie, než sa pre niečo rozhodnem, ale veď platím si za to, tak kde je problém. Nechcem si zbytočne kupovať lacné a neúčinné produkty, ale radšej jeden a dobrý s ktorým budem dlhodobo spokojná, alebo rovno 5 produktov? :D Neviem.

la vie7

ja by som šla do biodermackeho Photoderm Autobronzant z notina. Ten som si davala asi tri týždne pred sestrinou svadbou a nanos bol rovnomerny-nemala som ziadne flaky ani nic ine co by mi vadilo. Dokonca aj farba pokozky je po nom taka prirodzena a navyse tuto biodermu mozu pouzivat aj atopici

mariannavolste

ahojte babenky mam velmi dobre skusenosti so samoopaovacim kremom brilliant bronz je pravda ze je trochu drahsi ale je to prirodne a nemam po nom pokozku flakatu, su zvlast aj na plet aj na telo no ja pouzivam to na telo aj na tvar a ziadny problem no ak by ste kremik kupili urcite po natreti neoporucam si davat biele alebo blede oblecenie ja pouzivam ked som doma a mam na sebe nieco co mi moze kludne aj zaspinit a predt pouzitim kremu si vzdy urobim piling celeho tela

Silta

Je to starší dotaz, ale za mňa aktuálne určite top DermaSpa Summer Revived od Dove. Príjemná vôňa, krásne sa nanáša a vždy rovnomerne tónuje pokožku. Je skvelý aj ako hydratačné mlieko samo o sebe. Hnednutie je bonus navyše.

christine474

Vichy Idéal Soleil Capital jednoznačne. Je to perfektné hydratačné samoopaľovacie mlieko na tvár a telo - notino.sk ;)

Monča63

Ahojte. Ja som nedávno vyskúšala prírodný samo opaľovací krém Brilliant Bronz. Predávajú verziu na telo aj tvár. Na druhý deň som bola milo prekvapená farbou mojej pokožky. Mala som krásnu farbu asi 5 dní. Predajca mi odporučil použiť aj telový píling Metamorfoza pred použitím samo opaľovacieho krému. Neviem, že ako by to dopadlo bez pílingu ale takto bol výsledok super. Takže baby odporúčam... :))

Neviem či ho majú v obchodoch v DM som nenašla, ale ja som si ho kúpila na tejto stránke -odkaz odstránený-