Ktorý samoopaľovací krém je naj...

penelopa111

Podla mojho nazoru ked uz investujem do kremu (nie male peniaze) doobjednat peeling ma uz nezabije a mam 100% ze to bude OK :)

pipa88

Ahojte,
Fake Bake je zatial najlepsi, aky som vyskusala...ziadna zlta ani oranzova pokozka...je neporovnatelny s klasikami typu Dove a pod.Je sice drahsi,ale stoji za to.Takze ja urcite odporucam :)

kikiki

baby davajte si pozor aky samoopalovaci krem si na seba davate aby ste sa nevyhodili. je v tom vela chemie a farbiv, konzervantov, silikonov atd. ja pouzivam krem od annemarie borlind, je to certifikovane prirodne, takze som si ista ze ziadna alergicka reakcia nenastane. nefarbi oblecenie a postupne schadza dole, cize ziadne flaky...

tina465

Ja nakupujem na -odkaz odstránený-, tam maju asi najnizsie ceny. neviem ci ten odkaz prejde no odporucam, dobry vyber, dobre ceny :)

moni25

Neviem kolko stoji CL, ale FakeBake 34E v e-shope, kde ho kupujem ja. Vôňa je skôr taka zemitá-čokoládová nie je parfemovaný, ale keď zmyjem tu sprievodnú farbu, tak to už necitim... Každodenne použivam hydratačné mlieko, alebo maslo a to ma vlastnú vôňu, takže citiť len to. Toť moj nazor :)

monimoni

ja krava.... chodila som do solarka, nie vela... ale asi 2 roky... pak som prestala,lebo som brala anatibiotika 3 mesiace na plet...krasne sa mi zlepsila... ale som bleda... po case som isla do solarka a zas sa mi zhorsila plet, pory na ramenach, na brade, upchate...obcas nieco zapalene...myslim, ze to je vazne solarkom....

chcem teda pouzivat samoopalovaci krem,lenze problem je len v tom, ze mne vsetky smrdia, citim na sebe tu samoopalovaciu zlozku, lebo ten parfem z kremu rychlo vyprcha...bojim sa, ze to na mne citia aj ludia...a ze to neprekryjem parfemom,chcela by som mat prirodzenu vonu tela

zaujali ma tu dva, o ktorych pisete CLARIS LIQUID a FAKE-BAKE... chcem sa opytat, ci smrdia a kolko asi stoja...dakujem krasne

sydney

ja pouzivam obycajny oriflame,a v pohode.jasne ze predtym treba urobit peeling.ale cele je to aspon zdravsie na rozdiel od solarka. zvlast pre tych,co maju suchu pokozku alebo vela znamienok (ako ja)

moni25

Samopalovak je podla mna super vec, pre tych co sa nechcu, nemozu slnit... Fake Bake pouzivam, a je taky tmavohnedo-zeleny :) zevraj je to ta sprievodna farba, pretrepem si flasticku pre tym, natriem a ked to zmyjem je to fajn bronzovucka :)