Partnerku stipe ejakulat

Príspevok v téme: Partnerku stipe ejakulat
francis

Zdravim,

cca 2 mesiace dozadu partnerka nasadila HAK Belara a vyskytol sa necakany problem - partnerku ejakulat stipe. Partnerka mava problemy s plesnami, sucasne plesen nema a okrem stipania ejakulatu problemy nepocituje (posledne si plesen liecila asi 3 mesiace dozadu). Ja som bol na urologii na kultivacne testy (vyter z mocovej trubice, vzorka ejakulatu) - v ejakulate sa nic nenaslo, vo vytere z mocovej trubice sa nasiel 'Staphylococcus haemolyticus' - urologicka tento vsak liecit zatial nechcela (antibiotikami - tabletami), pretoze vraj pokial ja nemam problem (stipanie, atd.), tak tento stafilokok moze patrit ku mojej beznej mikroflore... Otazka znie: co dalej? Ma niekto nejaky napad?

Zdravi
Francis

silvikl

ahoj,mne práveže povedala,že to bude asi ťažké,vieš,mňa to desne bolí,vnútri mi to celé napuchne,páli to a štípe a nemôžem si ani sadnúť.ani zakašľať,nič a trvá to as idve hodiny...a toto má presne aj maminina kamarátka,má 43 rokov a nemôže otehotnieť...:-(

ratata

ahoj silviki neviem kto ti povedal že alergická reakcia na ejakulát spôsobí že nebudete mať deti, ja mám takýto problém tiež ale nie vždy ,konzultovala som to s gynekológom a on mi povedal že to s plodnosťou nemá nič spoločné, to ťa štípu len steny v pošve ale bábo mať môžete

silvikl

fiha,no,bohuzial alergia na spermie existuje..a ja ju mam...a robi sa aj do teba? ak nie,tak asi nezistis,ci si alergicka.ale to zacervenanie je dost take ...na zamyslenie

fiha

ešte som nepočula o alergii na ejakulat.. občas sa mi vytvori na stehnach začervenanie po ejakuláte ale nesvrbí to.. alebo niečo podobné... mám sa obávať alergie?

silvikl

ahoj aj mna stipe ejakulat a zistili,ze som nan alergicka a mozno nebudem moct mat s priatelom deti :-( a HAK beriem tiez,ale idem vysadit ju,kedze sa do mna nemoze urobit uz..:-((((

niekto

no neviem ale tie stafilokoky by ju nestipali okamzite ale az ked by sa vytvoril zapal okrem toho semeno bolo ciste takze problem bude asi niekde inde

navod

kaslite na to, pri takychto problemoch ako mate vy nema ten sex ziadny zmysel... takze rada na kazdy bezny den: NESEXUJTE