Cervene oci - alergia ci chronicky zapal?

Príspevok v téme: Cervene oci - alergia ci chronicky zapal?
will

Zdravim vas vsetkych,mozno mi viete poradit ohladne zapalu spojiviek. Kazde rano mam kompletne cervene oci a trva niekedy az pol hodinu kym prestanu stipat. Ked sa niekedy pozriem na bielu stenu vidim male ciere flaky,ktore mi sice nijako neprekazaju ale su tam. Vzdy ked som v prasnom prostredi sa mi zapalia spojivky,ked sa mi dostane voda do oci,alebo ked dlhsie pozeram do monitora. Bol som uz asi u 5 lekarov a stale mi dali len nejake kvapky proti alergii co vobec nepomaha. Mate niekto nejaku predstavu o co by sa mohlo jednat,aby som lekarom mohol dat nejaku inu predstavu o tom co mi je ako o alergii?! Dakujem za vsetky vase nazory.. Will

RNG

zapaly oci su casto z dovodu nedostatocneho vytvarania sa slz, ktore za normalnych okolnosti stacia cistit a branit oci proti neustalemu naporu mikrobialnych infekcii, ci uz vo vzduchu, alebo nanesenych rukami pri brhleni oci(inac brhlenie oci stimuluje slzotok a tym osetrenie oci, ale nie ked sa robi nesterilnymi rukami)
Dobre antimikrobialne prostriedky do oci su koloisna strieborna voda(5 az 30 ppm, par kvapiekm niekolkokrat denne alebo spray)
tiez roztok GSE, kde do 1 dl podla moznosti destilovasnej vody das 6 kvapiek GSE. Roztok netreba chladit, ale odporuca sa kvapatkom nedotykat oka, aby sa do roztoku nic nenanieslo.

giina

vidis dobre?mozno je to skryta korekcna chyba a tvoje oci sa brania,lebo sa musia namahat...vidis dobre do dialky?tie cierne bodky si nevsimaj,to su zakalceky v sklovci,niekto ich vnima ako lietajuce musky najma na bielom podklade

femka

Zdravim:ň...aj moja mamina tym trpela a tiež stale že alergia alergia ale odkedy si vyničila plesen v tele odzneli aj tieto problemy!a aj som čitala že aj takto sa prejavuje plesen v tele..

tonik

Zdravim, ja mam rovnaky problem s ocami... takysto mavam rano cervene oci a na bielom pozadi vidim cierne fliacky. alergiu nemam(aspon zatial o ziadnej neviem), akurat mam zvyseny krvy tlak, ktory to tiez vraj moze sposobovat... tak ak budete niekto vediet poradim, vdaka!

alžbeta

Moj syn ma tie iste priznaky.je liečený na alergiu.Ma červené oči a tiež vidi bodky.Chcem sa spytať či vam niečo našli ine alebo je to alergia.Nám zatiaľ vravia že je to alergia.