Pečeň

Príspevok v téme: Pečeň
Zdenka P.

Syn mal pred mesiacom infekčnú mononukleózu,pri krvných testoch mu zistili zvýšené "GMT", ale cholesterol mal v poriadku. Ja som začala cítiť bolesti(tlačenie) pečene, pri krvných testoch mi zistili taktiež zvýšené "GMT",ale aj zvýšený cholesterol (6,5)a triacylglyceroly (4,37). Ako sa treba liečiť a čo je to "GMT"?

RNG

Flavibion je zmes antioxidantov a alkohol patri do skupiny volnych radikalov- teda spravne poznamenane, pracuju proti sebe
Na vycistenie pecene(tak ako aj celeho ostatneho tela) sa pouziva enzymaticka kura.
Enzymy rozbiju velke zamorujuce ciastocky v tele.
Viackrat spominany betavital je koncentrat z odstavenej cvikle a mrkvy
Okrem neho su na trhu rozne ine enzymy, napr Wobenzyme, bromelain(z ananasu, enzymi z papaje, a rozne ine pankreaticke a ine vytazky.
Pecen mozno vycistit a regenerovat aj posilnenim jej primarnej cinnosti-vyrobou vlastnych enzymov a zvysenim vylucovania zlce spolu s latkami zamorenia
Dr. Berkson navrhol protokol na regeneraciu pecene(teda cistenie a regeneraciu hepatalnych buniek)
900 mg sylimarin
600 mg alfa lipoicka kyselina
400-600 mcg organicky selen
Povodne bol sylimarin pouzity na odmorenie pecene pri otravach muchotravkou hluznatou(muskarin) a neslor s pridavkom univerzalneho antioxidantu alfa lipoickej kyselinu a selenu na liecenie hepatitidy C(podotykam uspesne!), ale da sa to pouzit na regeneraciu a cistenie z akychkolvek dovodov
Na vycistenie pecene od tukov je dobry calcium D-glukarat, 2x 500mg denne
Pretucnena pecen moze viest k porucham cinnosti, praskaniu buniek a jazveniu(cirhoza)

mara

chela by som len vediet preco sa pri uzivani flavobionu nemoze pozivat alkohol?? je to pre to ze by sa ucinok lieku eliminoval??prisom vas bola by som rada kedy mi z vas niektoodpovie na tuto otazk.....dakujem

alexandra xxx

beeb, na -odkaz odstránený- nájdeš niekoľko veľmi dobrých prírodných produktov na problémy s pečeňou Betavital, Balancer, Lkvb6. Pôsobia detoxikačne a prečisťujúco. Mne konkrétne pomohol Betavital zlepšiť zlé pečeňové testy tak, že lekárka si vypýtala leták od prípravku, lebo bola taká prekvapená. Ja mám s pečeňou dlhodobejší problém a liečila som sa niekoľko rokov s malým úspechom. Možno by mohol pomôcť aj tebe.

71gloria

Pri pankrease je to podobné ako pri pečeni.Nedráždivá diéta s obmedzením tuku a samozrejme alkoholu.Tiež je dobré piť mrkvovú šťavu, acidofilné mlieko, odporúča sa aj užívať enzými.

beeb

gloria, vdaka ti, to som potrebovala, mam totis zvysene ALP, no neviem coho presne sa tyka. a nahodou daco na pankreas, nejaku pankreasovu dietu nevies poradit?