Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

krcna chrbtica a psychicky som na dne

Príspevok v téme: krcna chrbtica a psychicky som na dne
janca

ahojte, uz asi pol roka mam problemy s krcnou chrbticou, zacalo sa to tym ze som sa ucila na matury a stale som sedela zohnuta nad knizkami, teraz som dva mesiace pracovala dost tazko a denodenne ma bolel chrbat...min. tyzden ma seklo v krku..uz mi to preslo ale stale ma boli krk, hlava, kruti sa mi v hlave, ako keby som mala rozmazane videnie....kazde rano ked vstanem ma boli krk a ked chcem normalne fungovat tak sa musim poriadne natriet konskou mastou....lebo mi je na odpadnutie, a som unavena.....uz som psychicky vycerpana, bojim sa ze odpadnem, bojim sa ostat sama doma, kazde rano sa mi kruti v hlave a kym si nedam kavu tak nefungujem , tlak mam nizky...100/60 a menej,ja uz neviem co robit, po doktoroch uz chodit nechcem, ked som bola pred pol rokom ked ma seklo a bola som aj na rehab. tak mi povedala doktorka ze to mam ok ale neposlala ma nikde...ale to ma vtedy az tak nebolelo....uz ma asi z toho porazi

lilinka

Janca a robis ty sama nieco preto, aby sa ti chrbtica upravila? je cely rad cvikov na problemy ake pocitujes a urcite ti ich predpisovali aj doktori. Treba hlavne pohyb, nie len mazat sa konskymi mastami. :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

krcna chrbtica a psychicky som na dne - Fórum - ZDRAVIE.sk