Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nevysvetlitelny strach

Príspevok v téme: nevysvetlitelny strach
dommarie

pekny vecer! pokusim sa vam vysvetlit svoj problem. niekedy ma prepadne strasne neprijemny strach,az panicky: velmi mi vadia akekolvek zvuky (aj hudba ktoru za inych okolnosti mam velmi rada) aj blikajuce obrazy (blesky, televizia), mam strach,ze sa niekomu mojmu blizkemu nieco stane (ale nie je to taky ten obycajny strach ktory mame urcite vsetci, chyta ma uplna panika a neviem co so sebou)... neviem to nijako ovladat, neviem zaspat, nikdy ked mam tieto pocity si neviem najst cinnost pri ktorej by som sa odputala..nedokazem sa ani pokojne s niekym zhovarat, potrebujem byt sama, ale vadi mi este aj ticho, skratka su to pocity totalnej paniky..neviem, ci je to nejaka fobia, ale mam 20 a mam to odkedy sa pamatam..je tu niekto s podobnym problemom?

saschee

ja som to mala, mas dve moznosti: bud sa hodis na navykove utlmovaky alebo zabojujes....Ja som zabojovala.Mam 23 a mala som to asi v tvojom veku a donedavna.Ja som mala strach o blizkych ale najma o seba, ze umriem, ze dostanem infarkt, mozgovu mrtvicu,dychavicu a neviem co este, skratka ze zomriem strasnou smrtou bez pomoci a este sa aj budu moji blizky trapit....toto ma matala a sposobovalo mi to aj telesne priznaky a to uz potom nebola sranda...fakt zle.No neviem recept, proste som sa vzopla proti tomu, snazila som sa zachovat si cistu mysel a zakazdym ked som citila ze to ide, dychala som zhlboka a utvrdzovala sa v tom, ze ako prislo, tak odide a bude zas fajn....BOJUJ!

samko r.

Skús začas piť čaj v pomere 1:1 rebríček a Ľubovník bodkovaný. To je na stavy úzkosti a panickej poruchy.

joni_

no ja tento problem nemam, ale myslim ze tu urcite niekoho najdes, skus pozriet temy o uzkosti a panickej poruche a mozno skus aj zajst za psychologom alebo psychiatrom

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nevysvetlitelny strach - Fórum - ZDRAVIE.sk