Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

potrebujem poradit ohladom obriezky u mojho partnera

Príspevok v téme: potrebujem poradit ohladom obriezky u mojho partnera
malapotvorka

takze nas problem je takyto...podla mna je to uzka predkozka lebo takmer pri kazdom sexe (a ten je u nas velmi casto) prichadza k potrhaniu predkozky aj pri pouzivani lubrikantu , ja mam uz dlhodobe problemy s bakteriami, ale neviem ci to moze s tym nejako suvisiet. samozrejme ze priatel nechce ist k doktorovi ale postupne mu dohovaram ze je to v jeho pripade podla mna nutne...prosim poradte ohladom lekarov v bratislave, ktori su najlepsi a podobne...poprosim podrobne skusenosti...dakujem velmi pekne

malapotvorka

prosim vas neviete mi este prosim poradit nejakeho dobreho urologa v bratislave? s niekym na koho sa da spolahnut, ktory je mily atd atd... hm? velmi by mi to pomohlo

malapotvorka

mozno nebude musiet ist na obriezku ale rada by som vedela ci poznate nejakych dobrych lekarov.a inak treba ist najprv k normalnej doktorke alebo ako? on ma uz 18...hm? poradte prosim, dakujem

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.