Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

SRDIEČKO........poraďte

Príspevok v téme: SRDIEČKO........poraďte
fidulka

čauko, mám problémy s tým, že ma skoro každý deň pichá srdce..., nevie niekto z čoho to môže byť? Mám veľký strach, aby sa mi nič nestalo, mám aj niečo s chlopňou, ale lekárka sa nejak nebavila o tom somnou, že to nesúvisi so srdcom-to pichanie..ale mńa to pichá už skoro každý deň, niekedy ma tam aj akokeby zviera...a už neviem čo robiť...poraďte mi niekto
Pichá vás tiež srdce??????????????

ariel136479

mozno to je z chrbtice...ale je tu moznost vazneho ochorenia srdcového svalu!!!! urýchlene zájdi za doktorkou a poziadaj ju nech ti spravý potrebné vysetrenia, ak odmietne, zmeň lekára, ale s tým sa niečo musí robiť!!!! nenapísala si kolko máš rokov, tak je velmi tazké ti poradit, ale predpokladám ze viac ako 18. Nieso síce lakárka ani nič podobné, ale mám nejaké skúsenosti.

fidulka

jajka..hľadala som..ale nenašla som...lenže lekári sa dnes snikým moc nebavia..povedia ti, že je to chrbtica....a hotovo!!!!!

jajka

inak bola tu uz podobna tema skus si pohladat...manzel sa pytal na manzelku, tiez ju takto pichalo a nakoniec napisal ze ju vzali do nemocnice s podozrenim na srdce. hlavne nic nepodcenit. a radsej viackrat preverit a otravovat doktorov. ty vies ako sa citis.

jajka

ja neviem, len z vlastnej skusenosti môzem ti povedat, že tiez ma pichalo v tej oblasti a myslela som si ze je to srdce. ale viac ludi mi aj povedalo ze to su pluca, viacerym sa to stava, pri nespravnom nadychu alebo pri prechodeni zapalu pluc, neviem. ja problemy so srdcom nemam, takze na ziadne vysetrenia nechodim. ale pri tvojom ochoreni by som to tak nenechala a chcela od doktorky vysvetlenie preco nie srdce.

fidulka

no nevysvetlila..povedala, že prolaps chlopne má veľa ľudí..ale prečo ma pichá vždy srdce a okolo srdca..keď si myslíš, že to môžu byť pľúca???

jajka

to môžu byť skôr pľúca
lekárka by ti mala vysvetliť prečo si mysli že to nesuvisi so srdcom a poslať ťa na vyšetrenie

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

SRDIEČKO........poraďte - Fórum - ZDRAVIE.sk