15 rocna dcera robi strptiz

Príspevok v téme: 15 rocna dcera robi strptiz
elena5555

Moja dcera ma 15 a uz som ju 2 krat pristihla ako sa vo svojej izbe vyzliekla pred zapnutou webkamerou kde ju sledoval nejaky chalan a par krat isla do skoly v iniskukni bez nohaviciek s preisvitny trickom s hlbokym vystrihom bez podprsenky uz som je vela krat nadavala aj sa s nou o tom rozpravala ale nic nezabera prosim o rady vopred dakujem

miselinka

elenka...ja si myslim ze nejhorsie pre nu bolo ze vyrastala v neuplnej rodine. Mam kamaratku co je na tom rovnako, no ma sice viac rokov tak to uz vnima inak,,, ale ako dieta ju to dost ovplivnovalo, dosledky sa dostavili tiez v puberte. nedokazala si najist normalneho chlapca lebo nemala muzsky vzor, ako sa vravi dievcata si vyberaju muzov podobnych svojmu otcovi...jej toto dopriane nebolo, a tak sa davala dokopy skadekym a to doslova. nikdy to nevydrzalo, hadala sa snimi a nevedela pochopit ze ten nieje pre nu ten pravy, potrebovala mat niekoho pri sebe a to aj za cenu toho ze sa iba trapila.TY- Teraz si tuto situaciu nehadz na plecia stym uz nic nenarobis. Daj jej lasku a pocit istoty. Ja som mala v detstve volnost ako nik iny, a vedela som o tom, no napriek tomu som to nezneuzivala. Pametaj kto do teba kamenom ty donho chlebom. nic jej nevycitaj, to ti nepomoze ak by to malo zmysel uz by sa zmenila. chod na to druhou cestou...nie nadarmo sa vravi "ak chces zmenit druheho, zmen najskor seba". Viem ake je to pre teba tazke no ak budes na nu zla bude to plodit len dalsie zlo.,,uvidis ona sa zmeni... A hlavne vela trpezlivosti. drzim palce.....

usiko

no, ja tu tak citam prispevky, a kedze vsetci vieme, ze kazde dieta sa narodi prazdne, tak to, co z neho vyrastie je najviac praca rodicov a az daleko potom je tam skola, spolocnost a priatelia....takze chyba nastala doma...napriklad u mna mala mamina taku autoritu, ze stacilo sa na mna raz pozriet a rozmyslela som si vsetko zle, co som chcela spravit.....tak silno u mna vybudovala svedomie, ze som nikdy nevedela ani len ceruzku ukradnut...lebo som mala pocit, ze ma niekro vidi....a pritom ma zbila len dvakrat v zivote...raz budem aj ja tak deti vychovavat...podotykam ze mam teraz 30 rokov a druha poznamka je, ze aj ja som mala v triede skupiny ludi, co fajcili, opijali sa, chodili po veceroch von a ktovie co este....ale ja som sa k nim nepridala.....

njm

ja neviem, v akej spolocnosti to zijeme, ked sa take veci deju, ale tvoja dcera vyrastala v neuplnej rodine a mala len tvoj priklad...daco sa len muselo stat, ze take daco robi..mozno mate malo penazi, alebo je na nieco nastvana, alebo sa chce nejako zviditelnit a nic ine jej nenapadlo.Toto nieje len zalezitost momentalneho skratu..ma to hlbsie korene.
Ale je to smutne, dufam, ze sa z toho dostane a nebude blbnut.
Take veci v takom veku nerobi zdrave a inteligentne dievca..nie je to normalne!

slusny_muz

KEd to tak citam uvazujem nad tym ze ci vobec ma zmysel mat deti. KEd su malinke starate sa one, ucite ich chodit, jest jednoducho vsetko...a nakoniec namiesto podakovania sa k vam spravaju ako k handram. Viem si predstavit tu bezradnost, ked absolutne nic nepomaha,ani po dobrom ani pozlom. Desim sa toho ze raz budem aj ja konfrontovany s touto skutocnostou...

twisterka58

ano suhlasim so vsetkymi ktori si myslia ze tento pribeh je vymysleny ja si tiez myslim sak mila elena co si myslis ze ludia su padnuty na rit ze ti to uveria?

T_Janulienka

ehm ja mam 16..a ani v skole a ani mimo skoly som nikdy na sebe minisuknu nemala najkratsia aku som mala bola tesne nad kolena..
keby ma pri takom niecom capla mama ma zabije,.,

mamicka852

no ja mam 13 rocnu zatial som ju pristihla iba pri prstovani a to je normalne si myslim ale to co robi ona je na zamyslenie.Mne tu ludia poradili ze sa mam s dcerou o tom prstovani porozpravat a povedat jej ze to nie je nic zle no tak ti jej nemozes samozrejme povedat ze je to ok to co robi ale skus sa s nou aspon slusne porozpravat ozvi sa

aha:(

:), no hlavne ze sa mama dostane na net...a fakt by ma zaujimalo, co Ti tak mohli povedat v skole po dvoch skolskych dnoch